Povezane vesti

Napadnut novinar Radara Vuk Cvijić

Napadnut novinar Radara Vuk Cvijić

In medija 29.05.2024
Vuk Z. Cvijić, novinar Radara, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda. Njega je pesnicom u glavu udario urednik Srpskog telegrafa Milan Lađević kojeg je sreo u Kosovskoj ulici. –Napao me je Milan Lađević, udario me je pesnicom u… »
Napadnut novinar Vuk Cvijić

Napadnut novinar Vuk Cvijić

Nedeljnik 29.05.2024
Vuk Z. Cvijić, novinar Radara, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda. „Njega je pesnicom u glavu udario urednik Srpskog telegrafa Milan Lađević, u Kosovskoj ulici“, tvrdi Cvijić. „Napao me je Milan Lađević, udario me je… »
UNS i opozicione stranke osudili napad na novinara Vuka Cvijića

UNS i opozicione stranke osudili napad na novinara Vuka Cvijića

Radio sto plus pre 31 dana
Cvijić je za UNS rekao da ga je direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević najpre vređao, a potom udario u glavu. “Prolazio sam Kosovskom ulicom a u kafiću kod broja 18 sedeli su Lađević i novinar kojem sam se javio. Pozdravio sam ih i pitao… »
Naloženo utvrđivanje svih okolnosti u vezi sa napadom na novinara Cvijića

Naloženo utvrđivanje svih okolnosti u vezi sa napadom na novinara Cvijića

Radio sto plus pre 31 dana
Agenciji Beta je u VJT rečeno da je glavni javni tužilac VJT Nenad Stefanović dao nalog Prvom osnovnom javnom tužilaštu “da postupi i utvrdi sve okolnosti pod kojim je došlo do sukoba između dvojice novinara”. Cvijić je prethodno izjavio za N1… »
Direktor "Srpskog telegrafa" napao novinara Vuka Cvijića

Direktor "Srpskog telegrafa" napao novinara Vuka Cvijića

Moj Novi Sad pre 31 dana
Vuk Z. Cvijić, novinar Radara, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda. Kako navode na portalu Radar.rs, njega je pesnicom u glavu udario urednik "Srpskog telegrafa" Milan Lađević kojeg je sreo u Kosovskoj ulici. – Napao me je Milan… »

Vesti dana »