Povezane vesti
Srđan Barac: Sankcije EU prema Prištini šarada, situacija na terenu se nije promenila
Politika 29.05.2024
Srđan Barac iz Centra za društvenu stabilnost ocenio je danas da kaznene mere EU prema Prištini nisu imale smisla, jer se suštinski ništa na terenu nije promenilo, već se videlo da nema nikakvog suštinskog pritiska. Cela šarada oko sankcija i kaznene… »
Anđelković: Kaznene mere EU prema Prištini nisu imale efekta jer nisu ni sprovedene
Euronews 29.05.2024
Vršilac dužnosti direktora "Pošte Srbije" Zoran Anđleković ocenio je danas da kaznene mere Evropske unije protiv Prištine neće biti ukinute, ali je naglasio da one do sada nisu imale smisla i efekta zato što nisu ni sprovedene. Anđelković je, govoreći o… »
Anđelković: Kaznene mere EU prema KiM nisu imale efekta jer nisu ni sprovedene
RTV 29.05.2024
BEOGRAD - Vršilac dužnosti direktora "Pošte Srbije" Zoran Anđleković ocenio je danas da kaznene mere Evropske unije protiv Prištine neće biti ukinute, ali je naglasio da one do sada nisu imale smisla i efekta zato što nisu ni sprovedene. Anđelković je… »
Vesti dana »
Pavićević: Predstava za javnost i novi pokušaj diskreditacije univerziteta
Vreme pre 1 satjoš 35 povezanih
Letnje računanje vremena u Srbiji počinje 29. marta pomeranjem sata za jedan čas unapred
Naslovi.ai pre 44 minutajoš 33 povezane
Vremenske prilike i otežani uslovi na putevima u Srbiji tokom vikenda 28-29. mart 2026.
Naslovi.ai pre 54 minutajoš 51 povezana
Oglasio se dekan Filozofskog: Policija nije pronašla pirotehniku na fakultetu
NIN pre 4 satijoš 23 povezane




