Povezane vesti

Pančev se ne slaže sa Mijailovićem: "Teško će biti ponoviti uspeh iz Barija..."

Pančev se ne slaže sa Mijailovićem: "Teško će biti ponoviti uspeh iz Barija..."

Sportske.net 29.05.2024
Legendarni napadač Crvene zvezde Darko Pančev evocirao je uspomene na 1991. godinu kada je osvojena Liga šampiona, a on bio junak u duelu sa Olimpik Marsejom. "Kako sam obukao ovaj prelepi dres, vratile su mi se uspomene na trenutak kada smo 1991… »
Pančev: Replika dresa iz Barija mi vraća najlepše uspomene

Pančev: Replika dresa iz Barija mi vraća najlepše uspomene

B92 29.05.2024
Darko Pančev je na današnji dan pre 33 godine ispisao istoriju srpskog i balkanskog fudbala postigavši odlučujući gol u penal seriji Kupa šampiona. FK Crvena zvezda se na današnji dan 1991. godine popeo na krov Evrope savladavši Olimpik iz Marseja… »
Mijailović: "Moguće je ponoviti Bari!"

Mijailović: "Moguće je ponoviti Bari!"

Sportske.net 29.05.2024
Fudbalski klub Crvena zvezda danas slavi 33. godine od osvajanja titule prvaka Evrope. Zvezda je 29. maja 1991. godine u italijanskom Bariju u finalu tadašnjeg Kupa evropskih šampiona savladala Olimpik Marsej i ostvarila najvećih uspeh u svojoj… »
Najveći dan srpskog fudbala: Darko Pančev se setio pohoda na Kup evropskog šampiona

Najveći dan srpskog fudbala: Darko Pančev se setio pohoda na Kup evropskog šampiona

Večernje novosti 29.05.2024
Fudbaleri Crvene zvezde na današnji dan, pre tačno 33 godine, ostvarili su istorijski uspeh osvajanjem titule prvaka Evrope. FOTO: Printskrin Crveno-beli su 29. maja 1991. godine, na stadionu Sveti Nikola u Bariju, u finalu tadašnjeg Kupa šampiona… »
Pančev obukao dres iz Barija: Crvena zvezda oduševila čoveka koji joj je doneo titulu prvaka Evrope!

Pančev obukao dres iz Barija: Crvena zvezda oduševila čoveka koji joj je doneo titulu prvaka Evrope!

Hot sport 29.05.2024
Zvezda je prijatno iznenadila Pančeva Na današnji dan, Crvena zvezda se seća svog najvećeg uspeha u istoriji kluba – osvajanja titule prvaka Evrope u Bariju 1991. godine. Taj trenutak ostao je zlatnim slovima upisan u srcima svih navijača, a… »
Mijailović: Bari uspomena za ceo život

Mijailović: Bari uspomena za ceo život

Sport klub 29.05.2024
Na današnji dan pre 33 godine, fudbaleri Crvene zvezde osvijili su u Bariju Kup šampiona, povodom čega se oglasio predsednik kluba Svetozar Mijailović. „Svakom Zvezdašu je taj dan jedna velika uspomena, meni posebno jer sam doživeo nešto o čemu… »
Pančeva oduševila replika dresa iz Barija

Pančeva oduševila replika dresa iz Barija

Sportski žurnal 29.05.2024
Crvena zvezda posetila i darivala najboljeg strelca tima i Evrope 1991. godine. Zvezdin heroj iz Barija Darko Pančev, izveo odlučujući jedanaesterac u finalu Kupa šampiona s Olimpikom na današnji dan pre 33 godine, obradovao se poseti klupske… »

Vesti dana »