Povezane vesti

„Nalazimo se u metastazi nasilja“

„Nalazimo se u metastazi nasilja“

Radar 29.05.2024
„Da vas neko na sred ulice udari pesnicom i da ta osoba ima veze sa medijima, to govori da se mi nalazimo u metastazi nasilja i da se ova vlast oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“, kaže Vesna Mališić, glavna i odgovorna… »
„Nalazimo se u metastazi nasilja, ova vlast se oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“: Glavna…

„Nalazimo se u metastazi nasilja, ova vlast se oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“: Glavna…

Nova 29.05.2024
„Da vas neko na sred ulice udari šakom i da ta osoba ima veze sa medijima, to govori da se mi nalazimo u metastazi nasilja i da se ova vlast oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“, kaže Vesna Mališić, glavna i odgovorna… »
Vesna Mališić povodom napada na Vuka Cvijića: Osećam se užasno, ovo je metastaza nasilja

Vesna Mališić povodom napada na Vuka Cvijića: Osećam se užasno, ovo je metastaza nasilja

N1 Info 29.05.2024
"Da vas neko na sred ulice udari šakom i da ta osoba ima veze sa medijima, to govori da se mi nalazimo u metastazi nasilja i da se ova vlast oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“, izjavila je Vesna Mališić, glavna i… »
Vesna Mališić nakon napada na Vuka Cvijića: Osećam se užasno, ovo je metastaza nasilja

Vesna Mališić nakon napada na Vuka Cvijića: Osećam se užasno, ovo je metastaza nasilja

Nedeljnik 29.05.2024
„Da vas neko na sred ulice udari šakom i da ta osoba ima veze sa medijima, to govori da se mi nalazimo u metastazi nasilja i da se ova vlast oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“, izjavila je Vesna Mališić, glavna i… »
„Osećam se užasno i zabrinuto“: Vesna Mališić za Danas povodom napada na Vuka Cvijića

„Osećam se užasno i zabrinuto“: Vesna Mališić za Danas povodom napada na Vuka Cvijića

Danas 29.05.2024
„Da vas neko na sred ulice udari šakom i da ta osoba ima veze sa medijima, to govori da se mi nalazimo u metastazi nasilja i da se ova vlast oseća toliko bezbedno da može da počne da nas ubija po ulici“, za Danas kaže Vesna Mališić, glavna i… »

Vesti dana »