Povezane vesti

Reagovanje na incident u Beogradu

Reagovanje na incident u Beogradu

Politika pre 30 dana
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija izražava zabrinutost zbog današnjeg incidenta do koga je došlo u Beogradu, a u kome su učestvovali novinari Vuk Cvijić i Milan Lađević. Ministarstvo, istovremeno, pozdravlja brzu reakciju Ministarstva… »
Ćulibrk kaže da je Cvijić i pokraden: Nestao laptop sa podacima, slučaj nije rešen

Ćulibrk kaže da je Cvijić i pokraden: Nestao laptop sa podacima, slučaj nije rešen

N1 Info pre 30 dana
"Ministar informisanja mi je poslao poruku posle napada na našeg Vuka Cvijića, rekao je da mu je žao što se to desilo i da će se mininistarstvo tim povodom oglasiti. Ali, kada sam video saopštenje, čini mi se da je bolje da se nisu oglasili, jer su… »
Tužilaštvo u Beogradu ispituje navode o napadu na novinara 'Radara'

Tužilaštvo u Beogradu ispituje navode o napadu na novinara 'Radara'

Slobodna Evropa pre 30 dana
Više javno tužilašto (VJT) u Beogradu naložilo je utvrđivanje "svih okolnosti pod kojima je došlo do sukoba između dvojice novinara", rečeno je za Betu u ovom tužilaštvu. Redakcija političkog nedeljnika Radar saopštila je da je njihov novinar… »
Ćulibrk kaže da je Cvijić nedavno i pokraden: Nestao laptop sa podacima, slučaj nije rešen

Ćulibrk kaže da je Cvijić nedavno i pokraden: Nestao laptop sa podacima, slučaj nije rešen

Nova pre 29 dana
"Ministar informisanja mi je poslao poruku posle napada na našeg Vuka Cvijića, rekao je da mu je žao što se to desilo i da će se mininistarstvo tim povodom oglasiti. Ali, kada sam video saopštenje, čini mi se da je bolje da se nisu oglasili, jer su… »
Newsnight: Kako su novinari počeli da napadaju novinare?

Newsnight: Kako su novinari počeli da napadaju novinare?

N1 Info pre 29 dana
Vuk Z. Cvijić, novinar Radara, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda, a prema najnovijim informacijama u incidentu je učestvovao direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević. Kako su novinari počeli da napadaju novinare? Da li su napadi… »
Ćulibrk kaže da je Cvijić nedavno i pokraden: Nestao laptop sa podacima, slučaj nije rešen

Ćulibrk kaže da je Cvijić nedavno i pokraden: Nestao laptop sa podacima, slučaj nije rešen

Novi magazin pre 29 dana
"Ministar informisanja mi je poslao poruku posle napada na našeg Vuka Cvijića, rekao je da mu je žao što se to desilo i da će se mininistarstvo tim povodom oglasiti. Ali, kada sam video saopštenje, čini mi se da je bolje da se nisu oglasili, jer su… »
Direktor Srpskog telegrafa napao novinara Vuka Cvijića

Direktor Srpskog telegrafa napao novinara Vuka Cvijića

SEEbiz pre 30 dana
BEOGRAD - Vuk Z. Cvijić, novinar "Radara", fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda. Kako je izjavio za N1, pesnicom ga je udario direktor tabloida Srpski telegraf Milan Lađević. „Napao me je Milan Lađević, udario me pesnicom u glavu… »
„Nova“ piše: Direktor „Srpskog telegrafa“ udario pesnicom Vuka Cvijića

„Nova“ piše: Direktor „Srpskog telegrafa“ udario pesnicom Vuka Cvijića

Nova pre 29 dana
Novinar nedeljnika „Radar“ napadnut je u centru Beograda, a tim povodom redakcija tog lista uputila je otvoreno pismo predsedniku, premijeru i nadležnim ministrima „Pisao sam tekstove o bivšem načelniku novosadske policije Slobodanu Malešiću… »
Stefanović (SSP) : Režimski propagandista napao novinara nedeljnika Radar

Stefanović (SSP) : Režimski propagandista napao novinara nedeljnika Radar

Beta pre 30 dana
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović kazao je da je danas "režimski propagandista" napao novinara nedeljnika Radar Vuka Cvijića. Novinar Radara je prethodno kazao medijima da ga je ispred jednog beogradskog kafića napao… »
UNS i opozicioni političari osudili napad na novinara Vuka Cvijića

UNS i opozicioni političari osudili napad na novinara Vuka Cvijića

Radio 021 pre 30 dana
Udruženje novinara Srbije (UNS) i više opozicionih stranaka osudili su današnji napad na novinara nedeljnika Radar Vuka Cvijića u Kosovskoj ulici u Beogradu. Cvijić je za UNS rekao da ga je direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević najpre vređao, a… »
Novinara Vuka Cvijića fizički napao direktor „Srpskog telegrafa“ (VIDEO)

Novinara Vuka Cvijića fizički napao direktor „Srpskog telegrafa“ (VIDEO)

Insajder pre 30 dana
Vuka Cvijića, novinara „Radara“ u centru grada fizički je napao Milan Lađević, suvlasnik Medijske mreže, odnosno dnevnog lista Srpski telegraf i portala Republika. Vuk Cvijić kaže da nije očekivao da će biti napadnut od nekog ko se… »
Napad na Vuka Cvijića – napad na istinu

Napad na Vuka Cvijića – napad na istinu

Radar pre 30 dana
Brojni politički lideri, javne ličnosti i kolege novinari oštro su osudili današnji fizički napad na novinara Radara Vuka Cvijića. „Vuk Cvijić je čovek blage naravi i oštrog pera. Jasno je da nije napadnut zato što je konfliktna ličnost, nego… »
Ministarstvo informisanja zabrinuto zbog napada na novinara Vuka Cvijića

Ministarstvo informisanja zabrinuto zbog napada na novinara Vuka Cvijića

Novi magazin pre 30 dana
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija izrazilo je zabrinutost zbog današnjeg incidenta u Beogradu u kom je novinara nedeljnika Radar, Vuka Cvijića udario direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević. "Istovremeno, pozdravljamo brzu reakciju… »
Savo Manojlović: Alo, Telegraf, Informer i online Politika nisu nikakve novine već ispostava BIA

Savo Manojlović: Alo, Telegraf, Informer i online Politika nisu nikakve novine već ispostava BIA

Nova pre 30 dana
Savo Manojlović reagovao je povodom napada direktora Srpskog Telegrafa, Milana Lađevića na novinara Vuka Cvijića, izjavivši da je ovo osnovni pokazatelj da Alo, Telegraf, Informer i online Politika nisu nikakve novine već "ispostava BIA koja je… »
Jovanović Ćuta: Pozivam Lađevića da pokuša i mene da udari, jedna od najvećih Vučićevih krpa

Jovanović Ćuta: Pozivam Lađevića da pokuša i mene da udari, jedna od najvećih Vučićevih krpa

Novi magazin pre 30 dana
Aleksandar Jovanović Ćuta iz Ekološkog ustanka je, povodom fizičkog napada na Vuka Cvijića, pozvao urednika Srpskog telegrafa Milana Lađevića da pokuša da i njega udari ukoliko ga bilo gde sretne. Siguran je da će Lađević, kako dodaje, biti… »
UNS i opozicione stranke osudili napad na novinara Vuka Cvijića

UNS i opozicione stranke osudili napad na novinara Vuka Cvijića

Beta pre 30 dana
Udruženje novinara Srbije (UNS) i više opozicionih stranaka osudili su današnji napad na novinara nedeljnika Radar Vuka Cvijića u Kosovskoj ulici u Beogradu. Cvijić je za UNS rekao da ga je direktor Srpskog telegrafa Milan Lađević najpre vređao, a… »
Resorni ministar zabrinut zbog napada na novinara

Resorni ministar zabrinut zbog napada na novinara

Radar pre 30 dana
Ministar informisanja Dejan Ristić danas je pozvao redakciju Radara nakon fizičkog napada na našeg novinara Vuka Cvijića i izrazio zabrinutost zbog tog nemilog incidenta. Navodeći da mu je žao što ga je ova vest zatekla u inostranstvu i što lično… »
Kesić: Ako tako mirnog čoveka napadnu, šta da očekujemo mi koji nismo staloženi

Kesić: Ako tako mirnog čoveka napadnu, šta da očekujemo mi koji nismo staloženi

Nedeljnik pre 30 dana
Novinar nedeljnika „Radar“ Vuk Cvijić napadnut je danas u Kosovskoj ulici u centru Beograda, kada je na njega nasrnuo direktor „Srpskog telegrafa“ Milan Lađević. Cvijiću je podršku pružio i voditelj i autor emisije „24 minuta“ Zoran… »
Oglasilo se Ministarstvo informisanja i telekomunikacija povodom napada na Vuka Cvijića

Oglasilo se Ministarstvo informisanja i telekomunikacija povodom napada na Vuka Cvijića

Insajder pre 30 dana
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija izrazilo je zabrinutost zbog današnjeg incidenta u Beogradu u kome su učestvovali novinari Vuk Cvijić i Milan Lađević. U kratkom saopštenju Ministarstvo je istovremeno pozdravilo brzu reakciju… »
Kesić: Ako tako mirnog čoveka napadnu, šta da očekujemo mi koji nismo staloženi

Kesić: Ako tako mirnog čoveka napadnu, šta da očekujemo mi koji nismo staloženi

Novi magazin pre 30 dana
Novinar nedeljnika "Radar" Vuk Cvijić napadnut je danas u Kosovskoj ulici u centru Beograda, kada je na njega nasrnuo direktor "Srpskog telegrafa" Milan Lađević. Cvijiću je podršku pružio i voditelj i autor emisije "24 minuta" Zoran Kesić, koji je… »
Otvoreno pismo Radara Vučiću, Vučeviću, Dačiću i Ristiću povodom napada na Vuka Cvijića

Otvoreno pismo Radara Vučiću, Vučeviću, Dačiću i Ristiću povodom napada na Vuka Cvijića

N1 Info pre 30 dana
Redakcija Radar poslala je otvoreno pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, premijeru Milošu Vučeviću, ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću i ministru informisanja i telekomunikacija Dejanu Ristiću povodom napada na novinara tog… »
Otvoreno pismo Radara Vučiću, Vučeviću, Dačiću i Ristiću povodom napada na Vuka Cvijića

Otvoreno pismo Radara Vučiću, Vučeviću, Dačiću i Ristiću povodom napada na Vuka Cvijića

Danas pre 30 dana
Redakcija Radar poslala je otvoreno pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, premijeru Milošu Vučeviću, ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću i ministru informisanja i telekomunikacija Dejanu Ristiću povodom napada na novinara tog… »
Oglasilo se Ministarstvo informisanja i telekomunikacija povodom napada na Vuka Cvijića

Oglasilo se Ministarstvo informisanja i telekomunikacija povodom napada na Vuka Cvijića

Danas pre 30 dana
Ministarstvo informisanja i telekomunikacija izrazilo je zabrinutost zbog današnjeg incidenta u Beogradu u kome su učestvovali novinari Vuk Cvijić i Milan Lađević. U kratkom saopštenju Ministarstvo je istovremeno pozdravilo brzu reakciju… »
Radar uputio otvoreno pismo Vučiću, Vučeviću, Dačiću i Ristiću povodom napada na Vuka Cvijića

Radar uputio otvoreno pismo Vučiću, Vučeviću, Dačiću i Ristiću povodom napada na Vuka Cvijića

Radio 021 pre 30 dana
Redakcija Radar reagovala je nakon napada na novinara tog nedeljnika Vuka Cvijića. Oni su tim povodom poslali otvoreno pismo predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, premijeru Milošu Vučeviću, ministru unutrašnjih poslova Ivici Dačiću i ministru… »
UNS osudio napad na Cvijića: Nasilje nije smelo da se dogodi

UNS osudio napad na Cvijića: Nasilje nije smelo da se dogodi

Novi magazin pre 30 dana
Udruženje novinara Srbije osuđuje napad na novinara nedeljnika "Radar" Vuka Cvijića, saopšteno je iz ove organizacije. Prema svedočenju Cvijića njega je danas u Kosovskoj ulici prvo vređao, a zatim i pesnicom u glavu udario direktor „Srpskog… »
„Tabloidi su postali direktni izvršioci nasilja“: Pokret slobodnih građana osudio napad na Vuka Cvijića

„Tabloidi su postali direktni izvršioci nasilja“: Pokret slobodnih građana osudio napad na Vuka Cvijića

Danas pre 30 dana
Pokret slobodnih građana (PSG) osudio je napad na novinara „Radara“ Vuka Cvijića, koga je danas, u Beogradu udario direktor „Srpskog telegrafa“ Milan Lađević. Predsednik PSG Pavle Grbović ocenio je da je fizički napad direktora „Srpskog… »
Grbović: Fizički napad na Vuka Cvijića je dokaz da su tabloidi postali izvršioci nasilja

Grbović: Fizički napad na Vuka Cvijića je dokaz da su tabloidi postali izvršioci nasilja

Novi magazin pre 30 dana
Pokret slobodnih građana osuđuje napad na Vuka Cvijića novinara Radara, koga je u Beogradu udario Milan Lađević direktor Srpskog telegrafa, medija koji je deo propagandnog tima režima Aleksandra Vučića, saopšteno je. „Fizički napad direktora… »
Direktor „Srpskog telegrafa“ Milan Lađević fizički napao novinara „Radara“ Vuka Cvijića

Direktor „Srpskog telegrafa“ Milan Lađević fizički napao novinara „Radara“ Vuka Cvijića

Glas Zaječara pre 30 dana
Vuk Z. Cvijić, novinar „Radara“, fizički je napadnut danas na ulici u centru Beograda. Kako je izjavio za N1, pesnicom ga je udario direktor tabloida Srpski telegraf Milan Lađević. „Napao me je Milan Lađević, udario me pesnicom u glavu, u… »
Provocirao me i psovao pa rekao: "zapamtićes me dobro" Direktor Srpskog Telegrafa je ovo rekao u policiji posle napada

Provocirao me i psovao pa rekao: "zapamtićes me dobro" Direktor Srpskog Telegrafa je ovo rekao u policiji posle napada

Alo pre 30 dana
Veliki skandal dogodio se danas u Kosovskoj ulici u Beogradu kada je Vuk Cvijić iz čista mira prišao stolu za kojim su sedeli suvlasnik Medijske mreže Milan Lađevic i njegov zamenik Boris Vuković. Milan Lađević dao je izjavu u policiji, koju… »

Vesti dana »