Povezane vesti

Milanović "prorokuje" kraj EU: Neće Evropska Unija trajati večno - moramo uzeti sad sve što nam se nudi!

Milanović "prorokuje" kraj EU: Neće Evropska Unija trajati večno - moramo uzeti sad sve što nam se nudi!

Pravda pre 28 dana
Povodom svečanosti Dana grada Čakovca, predsednik Hrvatske, Zoran Milanović, učestvovao je na svečanoj sednici Gradskog veća Čakovca, a tom prilikom se obratio prisutnima i medijima sa posebnom osvrtom na aktuelnu svetsku krizu. "Ta priča da smo… »
"Moramo da uzmemo sve što nam se nudi" Milanović saopštio jako loše vesti

"Moramo da uzmemo sve što nam se nudi" Milanović saopštio jako loše vesti

Večernje novosti pre 28 dana
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović očekuje krizni period za Evropu i svet. Foto: EPA/FILIP SINGER - Ovo je posebno i retko vreme iz kojeg moramo da izvučemo maksimum onoga što nam se nudi. Jer sutra dolazi kriza, siguran sam sto posto. Verujem da u… »
"Treba biti lojalan EU, ali ne treba padati u trans"

"Treba biti lojalan EU, ali ne treba padati u trans"

B92 pre 29 dana
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas pripadnost zemlje Evropskoj uniji i poručio da Hrvatska mora biti lojalna onome na šta je pristala svojom voljom, a to su EU i NATO, ali da, kako je rekao, ne treba padati u trans. "Ali ne… »
Milanović: Treba biti lojalan EU, ali ne i padati u trans, Evropa i svet su pred ozbiljnom krizom

Milanović: Treba biti lojalan EU, ali ne i padati u trans, Evropa i svet su pred ozbiljnom krizom

Euronews pre 29 dana
Hrvatski predsednik Zoran Milanović komentarisao je danas pripadnost zemlje Evropskoj uniji i poručio da Hrvatska mora biti lojalna onome na šta je pristala svojom voljom, a to su EU i NATO, ali da, kako je rekao, ne treba padati u trans. "Ali ne… »
Zoran Milanović: Treba biti lojalan Evropskoj uniji, ali ne treba padati u trans

Zoran Milanović: Treba biti lojalan Evropskoj uniji, ali ne treba padati u trans

Telegraf pre 28 dana
"Sutra dolazi kriza, siguran sam sto posto. Verujem da u slučaju Hrvatske ne dolazi opasna, ratna, egzistencijalna kriza. Mislim da smo od toga zaštićeni i da taj film nećemo gledati", rekao je predsednik Hrvatske. Hrvatski predsednik Zoran Milanović… »

Vesti dana »