Povezane vesti

Makedonski pevač zbog koga će Džejove pesme nastaviti da žive: "Velika je odgovornost, ali i čast"

Makedonski pevač zbog koga će Džejove pesme nastaviti da žive: "Velika je odgovornost, ali i čast"

Telegraf pre 31 dana
Danas, 29. maja, predstavljen je veliki projekat u Džejovu čast. Kako je Telegraf.rs ekskluzivno saznao, čuveni kompozitor Aleksandar Radulović Futa osnovao je " Džej tribute bend", u čast pokojnog pevača, koji je već spreman da startuje sa… »
Najbolji prijatelj džeja progovorio o legendarnom pevaču: "Rekao mi je "Računam na tebe"! Ja sam tu da nastavim njegovu…

Najbolji prijatelj džeja progovorio o legendarnom pevaču: "Rekao mi je "Računam na tebe"! Ja sam tu da nastavim njegovu…

Kurir pre 31 dana
Legendarni pevač Džej Ramadanovski danas bi proslavio jubilarni 60. rođendan, a tim povodom je predstavljen "Džej tribute bend", čiji su budući članovi Zoran Jagodić, poznatiji kao Rule, Džejova mlađa ćerka Marija Ramadanovski i makedonski… »
Futa izašao iz ilegale samo zbog njega: Predstavio projekat posvećen legendarnom pevaču, evo o čemu je reč

Futa izašao iz ilegale samo zbog njega: Predstavio projekat posvećen legendarnom pevaču, evo o čemu je reč

Mondo 29.05.2024
Danas, na dan rođenja Džeja Ramadanovskog, Futa je sa ćerkama pokojnog pevača imao specijalan povod za konferenciju. Danas, na dan rođenja Džeja Ramadanovskog, Futa je sa ćerkama pokojnog pevača imao specijalan povod za konferenciju. Danas bi… »
On je bio najbolji Džejov prijatelj sa estrade punih 25 godina: "Tu sam da nastavim ovu priču, ima toliko…"

On je bio najbolji Džejov prijatelj sa estrade punih 25 godina: "Tu sam da nastavim ovu priču, ima toliko…"

Telegraf 29.05.2024
Rule ne da Džejovim pesmama da odu u zaborav. Danas bi legendarni Džej Ramadanovski slavio jubilarni 60. rođendan, a tim povodom je predstavljen "Džej tribute bend", čiji su budući članovi Zoran Jagodić, poznatiji kao Rule, Džejova mlađa ćerka… »
Futa otkrio detalje o velikom projektu u Džejovu čast, predstavio i članove: "Na današnji dan, njemu u čast.."

Futa otkrio detalje o velikom projektu u Džejovu čast, predstavio i članove: "Na današnji dan, njemu u čast.."

Telegraf 29.05.2024
Futa otkrio sve o novom projektu. Danas bi legendarni Džej Ramadanovski slavio jubilarni 60. rođendan. Postoje mnogi koji ga nisu zaboravili, a među njima je i Aleksandar Radulović, poznatiji kao Futa, koji je u njegovu čast osnovao " Džej tribute… »

Vesti dana »