Povezane vesti

„Bolje da prodajem intimu nego obraz“: Milica Dabović šokirala sve izjavom

„Bolje da prodajem intimu nego obraz“: Milica Dabović šokirala sve izjavom

Nova 30.05.2024
Bivša košarkašica Milica Dabović nakon profesionalne sportske karijere u fokusu pažnje javnosti našla se zbog svog burnog privatnog života, a najveću prašinu podigla je njena odluka da deli golišave fotografije na platformi OnlyFans. Milica… »
"Bolje da prodajem: S**e i polovne stvari nego obraz" Milica Dabović šokirala na mrežama: "Moje vreme je prošlo, pretplata…

"Bolje da prodajem: S**e i polovne stvari nego obraz" Milica Dabović šokirala na mrežama: "Moje vreme je prošlo, pretplata…

Blic 30.05.2024
Bivša košarkašica Milica Dabović prodaje svoje intimne fotografije na sajtu za odrasle, a sada je na društvenoj mreži Twiter ponovo podigla prašinu objavom. Naime, Milica Dabović je poručila da postoje gore stvari, od prodavanja intime. - Ne znam… »
"Bolje da prodajem one stvari nego obraz" Milica Dabović podigla prašinu na Tviteru: Moje vreme je prošlo, pretplata je samo…

"Bolje da prodajem one stvari nego obraz" Milica Dabović podigla prašinu na Tviteru: Moje vreme je prošlo, pretplata je samo…

Kurir 30.05.2024
Bivša košarkašica Milica Dabović prodaje svoje intimne fotografije na sajtu za odrasle, a sada je na društvenoj mreži Twiter ponovo podigla prašinu objavom. Naime, Milica Dabović je poručila da postoje gore stvari od prodavanja intime. - Ne znam… »

Vesti dana »