Povezane vesti

„Čovek sa kojim sam živela se drogirao“: Bebi Dol svoj privatni život krije od javnosti, a ovo je njena burna ljubavna…

„Čovek sa kojim sam živela se drogirao“: Bebi Dol svoj privatni život krije od javnosti, a ovo je njena burna ljubavna…

Nova pre 28 dana
Pevačica Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol, decenijama je na našoj muzičkoj sceni, a o svom privatnom životu nikada nije puno govorila. Rođena je 1962. godine u Beogradu, a talenat za muziku je nasledila od oca. Karijeru je započela krajem… »
"Čovek kog sam volela se drogirao" Bebi Dol svoj život krije kao zmija noge, a njen muž prava je misterija, ovako izgleda

"Čovek kog sam volela se drogirao" Bebi Dol svoj život krije kao zmija noge, a njen muž prava je misterija, ovako izgleda

Kurir pre 29 dana
Pevačica Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol poslednjih godina se potpuno povukla iz javnosti, a o svom privatno životu je uvek malo govorila. Iako je više od 40 godina na javnoj sceni, o iz života pevačice ne zna se mnogo. Osamdesetih godina… »
Čovek kog sam volela se drogirao": Bebi Dol svoj život krije od javnosti, a ovo je njen muž

Čovek kog sam volela se drogirao": Bebi Dol svoj život krije od javnosti, a ovo je njen muž

Blic pre 29 dana
Pevačica Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol poslednjih godina se potpuno povukla iz javnosti, a o svom privatno životu je uvek malo govorila. Iako je više od 40 godina na javnoj sceni, o iz života pevačice se znaju samo pojedine osnovne stvari… »

Vesti dana »