Povezane vesti
Tokom noći Hitna pomoć u Beogradu intervenisala 118 puta, od kojih je 27 bilo na javnim mestima
Radio sto plus 30.05.2024
U saobraćajnoj nezgodi na uglu ulica Kralja Vladimira i Vojvode Stepe lakše je povređena devojka (26) kada je automobilom udarila u banderu, rekli su Beti iz službe Hitne pomoću. Ona je zbrinuta na licu mesta i prevezena na VMA. U Padinskoj Skeli… »
Noć u Beogradu: Devojka autom udarila u banderu u Vojvode Stepe, a lekarima Hitne oni su zadavali najviše muke
Kurir 30.05.2024
BEOGRAD - Ekipe Hitne pomoći u Beogradu su tokom noći intervenisale ukupno 118 puta od čega je 27 intevencija bilo na javnim mestima. U saobraćajnoj nezgodi na uglu ulica Kralja Vladimira i Vojvode Stepe lakše je povređena devojka (26) kada je… »
Vesti dana »
![Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji](https://nstatic.net/281/38954281hrlglg.jpg)
Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji
Danas pre 7 satijoš 2 povezane
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
![Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu](https://nstatic.net/495/38954495ockpzf.jpg)
Crveni tepih za novosadske studente: Ustav Srbije kao štafeta u Beogradu
Danas pre 3 satajoš 2 povezane