Povezane vesti

Savo Manojlović u Nišu: Za ostale gradove će se videti, ali u Nišu, 2. juna, mora da svane

Savo Manojlović u Nišu: Za ostale gradove će se videti, ali u Nišu, 2. juna, mora da svane

Niške vesti pre 30 dana
“Za ostale gradove ćemo videti, ali u Nišu “mora da svane“, rekao je Manojlović na skupu u parku “Čair”. Prema njegovim rečima, jedino što građani treba da urade da bi u Nišu svanulo jeste da izađu na izbore 2. juna i da slobodno… »
“U Nišu 2. juna mora da svane” - poručili Savo Manojlović i niški “Kreni-promeni”

“U Nišu 2. juna mora da svane” - poručili Savo Manojlović i niški “Kreni-promeni”

Južne vesti pre 30 dana
Predstavnici liste “Dr Savo Manojlović - I ja sam Niš - Kreni-promeni” za lokalne izbore koji su zakazani za nedelju, 2. juna održali su završnu konvenciju u niškom parku Čair. Pred izbornu tišinu i po kiši, lider organizacije Savo Manojlović… »
GG dr Dragan Milić: Isečen i odnešen naš jedini bilbord

GG dr Dragan Milić: Isečen i odnešen naš jedini bilbord

Jug press pre 30 dana
NIŠ U naselju “Nikola Tesla” nepoznate osobe noćas su prvo isekli jedini bilbord Grupe građana “Dr Dragan Milić” a rano jutros su ga i odneli, saopšteno je iz te grupe građana. Nosilac istoimene izborne liste doktor Milić ocenio je ovaj… »
Grupa Građana „Dr Dragan Milić“: Uništen naš jedini predizborni bilbord u niškom naselju Nikola Tesla

Grupa Građana „Dr Dragan Milić“: Uništen naš jedini predizborni bilbord u niškom naselju Nikola Tesla

Danas pre 30 dana
U niškom naselju “Nikola Tesla” nepoznate osobe noćas su prvo isekli jedini bilbord Grupe građana “Dr Dragan Milić” a rano jutros su ga i odneli, saopštila je ta politička organizacija. „To je vandalski čin, ružan i potpuno bespotreban… »
Ko sve i pod kojim rednim brojem izlazi na izbore za SG Niša i pet niških opština

Ko sve i pod kojim rednim brojem izlazi na izbore za SG Niša i pet niških opština

Naissus info pre 30 dana
Medijana Palilula Pantelej Crveni Krst Niška Banja. Na prvom mestu Zbirne izborne liste kandidata za odbornike Skupštine grada je lista koalicije oko Srpske napredne stranke „Aleksandar Vučić- Niš sutra“ koju čine Socijalistička partija Srbije… »
Aleksić poželeo Vučiću srećan put iz Niša, Stanković ga pozvao na duel

Aleksić poželeo Vučiću srećan put iz Niša, Stanković ga pozvao na duel

Naissus info pre 30 dana
Siguran sam da će 2. juna opozicija u Nišu da slavi pobedu i da će se promene koje tada krenu sa juga preliti na celu Srbiju, rekao je danas u Nišu na završnoj konvenciji koalicije ,,Biramo Niš” predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i narodni… »
Aleksić poželeo Vučiću srećan put iz Niša, Stanković ga pozvao na duel

Aleksić poželeo Vučiću srećan put iz Niša, Stanković ga pozvao na duel

Jug press pre 30 dana
NIŠ Siguran sam da će 2. juna opozicija u Nišu da slavi pobedu i da će se promene koje tada krenu sa juga preliti na celu Srbiju, rekao je danas u Nišu na završnoj konvenciji koalicije ,,Biramo Niš” predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i… »
Aleksić poželeo Vučiću srećan put iz Niša, Stanković ga pozvao na duel: Završna konvencija „Biramo Niš“

Aleksić poželeo Vučiću srećan put iz Niša, Stanković ga pozvao na duel: Završna konvencija „Biramo Niš“

Danas pre 31 dana
Siguran sam da će 2. juna opozicija u Nišu da slavi pobedu i da će se promene koje tada krenu sa juga preliti na celu Srbiju, rekao je u Nišu na završnoj konvenciji koalicije ,,Biramo Niš” predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i narodni… »
„Potrebno nam je Oko sokolovo- za vlast“: Dina Marković, liderka Kreni- Promeni u Nišu i druga na listi tog pokreta za…

„Potrebno nam je Oko sokolovo- za vlast“: Dina Marković, liderka Kreni- Promeni u Nišu i druga na listi tog pokreta za…

Danas pre 31 dana
Očekujemo rezultat koji će osloboditi Niš od samovlade jedne partije, postavljenih gradonačelnika i v.d. direktora i načelnika. Ukupan rezultat opozicije u Nišu biće ključan za intenzitet promena koje ce uslediti nakon 2. juna, kaže Dina… »

Vesti dana »