Povezane vesti

"Meni je ovo druga kuća": Domar Kole došao jednog dana na posao u školu, a ono što ga je tamo dočekalo nije mogao ni da…

"Meni je ovo druga kuća": Domar Kole došao jednog dana na posao u školu, a ono što ga je tamo dočekalo nije mogao ni da…

Blic 30.05.2024
Domar Kole posle 43 godine radnog staža otišao je u penziju, a na dirljiv i lep način pozdravili su ga učenici i zaposleni iz Medicinske škole u Užicu! Domar Kole ušetao je u školu, a aplauz koji ga je dočekao ga je ostavio bez reči! Na njegovom… »
Domar Kole posle 43 godine radnog staža otišao u penziju: Ovakav ispraćaj nije očekivao! (video)

Domar Kole posle 43 godine radnog staža otišao u penziju: Ovakav ispraćaj nije očekivao! (video)

Kurir 30.05.2024
Domar Kole posle 43 godine radnog staža otišao je u penziju, a na driljiv i lep način pozdravili su ga učenici i zaposleni iz Medicinske škole u Užicu! Domar Kole ušetao je u školu, a aplauz koji ga je dočekao ga je ostavio bez reči! Na njegovom… »
Medicinska škola u Užicu ispratila domara Koleta u penziju, svi aplaudirali i plakali: "Ovo mi je druga kuća"

Medicinska škola u Užicu ispratila domara Koleta u penziju, svi aplaudirali i plakali: "Ovo mi je druga kuća"

Telegraf 30.05.2024
Sa svima je, kako kaže uvek imao drugarski odnos i nalazio je uvek vremena da se sa učenicima ispriča. Domar Predrag Kostić poznatiji kao Kole, posle 43 godine radnog staža, poslednjeg radnog dana došao je da se pozdravi sa đacima i kolegama iz… »

Vesti dana »