Povezane vesti

Milica Todorović je bila u vezi sa ovim pevačem, a zavela je i koleginicinog bivšeg muža: Evo ko je u pitanju

Milica Todorović je bila u vezi sa ovim pevačem, a zavela je i koleginicinog bivšeg muža: Evo ko je u pitanju

Blic 30.05.2024
Milica Todorović je imala nekoliko muškaraca sa kojima je bila u vezi, a koji su se bavili javnim poslom. Milica je navodno raskinula vezu sa manekenom Lazarom Granićem posle nekoliko meseci . Miličina prva ljubav je Nenad Jovanović, pevač s kojim… »
"Mislila sam da Je gej": Milica Todorović otkrila kako se upoznala sa Lazarom sa kojim je raskinula: "To sam ga prvo pitala"

"Mislila sam da Je gej": Milica Todorović otkrila kako se upoznala sa Lazarom sa kojim je raskinula: "To sam ga prvo pitala"

Blic 30.05.2024
Pevačica Milica Todorović nakon nekoliko meseci navodno je odlučila da stavi tačku na vezu sa bivšim manekenom Lazarom Granićem. Kako je jednom prilikom ispričala upoznali su se na jednoj proslavi. - Upoznali smo se na jednoj proslavi, mislila sam… »
Mislila da je gej, sada ga ostavila! Milica Todorović ponovo slobodna, isplivali detalji raskida

Mislila da je gej, sada ga ostavila! Milica Todorović ponovo slobodna, isplivali detalji raskida

Mondo 30.05.2024
Milica Todorović navodno je stavila tačku na romansu sa bivšim manekenom Lazarom Granićem. Milica Todorović navodno je stavila tačku na romansu sa bivšim manekenom Lazarom Granićem. Nekoliko meseci nakon što je obelodanila da je ponovo… »

Vesti dana »