Povezane vesti

Pronađena lobanja u kući u Beogradu! Muškarac rekao da je od njegovog oca koji je umro pre 45 godina

Pronađena lobanja u kući u Beogradu! Muškarac rekao da je od njegovog oca koji je umro pre 45 godina

Mondo pre 29 dana
U Beogradu u jednoj kući je pronađena ljudska lobanja. U Beogradu u jednoj kući je pronađena ljudska lobanja. Policija je u kući jednog muškarca u Beogradu pronašla ljudsku lobanju. Ona je po nalogu tužilaštva poslata na obdukciju i DNK-a… »
"Vidim da mi otac nema bradu, to je sigurno mnogo vredelo...": Ispovest Beograđanina koji je držao lobanju u stanu

"Vidim da mi otac nema bradu, to je sigurno mnogo vredelo...": Ispovest Beograđanina koji je držao lobanju u stanu

Kurir pre 29 dana
Muškarac iz Beograda, u čijoj je kući policija pronašla ljudsku lobanju, objasnio je kako su zemni ostaci njegovog oca završili u plakaru. - Moj otac je umro 1979. godine, mi imamo grobno mesto na Zemunskom groblju i posle 25 godina mi je umrla snaja… »
"Doneo sam očevu lobanju iz groba" Muškarac iz Beograda kod kog je policija našla ljudske kosti ispričao detalje

"Doneo sam očevu lobanju iz groba" Muškarac iz Beograda kod kog je policija našla ljudske kosti ispričao detalje

Mondo pre 29 dana
Muškarac iz Beograda je kako tvrdi, doneo očevu lobanju iz groba. Muškarac iz Beograda je kako tvrdi, doneo očevu lobanju iz groba. Muškarac iz Beograda, u čijoj je kući policija pronašla ljudsku lobanju, objasnio je kako su zemni ostaci njegovog… »
"Doneo sam iz groba kući očevu lobanju, falili su joj zlatni zubi": Ispovest Beograđanina o bizarnom slučaju

"Doneo sam iz groba kući očevu lobanju, falili su joj zlatni zubi": Ispovest Beograđanina o bizarnom slučaju

Telegraf pre 29 dana
"Ja nisam uzeo ništa tuđe, nisam ukrao ništa, to je zapravo moje. Nije meni bilo do zuba, nego da sačuvam nešto od svog oca. Reagovao sam burno u tom trenutku", rekao je on za naš portal. Muškarac (ime i prezime poznato redakciji) u Beogradu u… »
Užas u Beogradu: U kući pronađena ljudska lobanja, muškarac priznao: "To je moj otac koji je umro pre 45 godina"

Užas u Beogradu: U kući pronađena ljudska lobanja, muškarac priznao: "To je moj otac koji je umro pre 45 godina"

Blic pre 29 dana
Policija je u kući jednog muškarca u Beogradu pronašla ljudsku lobanju. Ona je po nalogu tužilaštva poslata na obdukciju i DNK-a analizu. Kako nezvanično saznaje "Telegraf.rs", muškarac je rekao da je u pitanju lobanja njegovog oca koji je umro pre… »
Bizarno! Novi detalji jezivog otkrića lobanje u Beogradu: Sin tvrdi da je iz kovčega izvadio glavu oca jer nije bilo zlatnih…

Bizarno! Novi detalji jezivog otkrića lobanje u Beogradu: Sin tvrdi da je iz kovčega izvadio glavu oca jer nije bilo zlatnih…

Blic pre 29 dana
Beograđanin, kod koga je policija našla ljudsku lobanju u plakaru u sobi, rekao je da je u pitanju lobanja njegovog oca koji je sahranjen pre 45 godina u porodičnoj grobnici. Nezvanično, on ju je video kada je otvorena kako bi u njoj sahranili… »
Bizarno! Ljudska lobanja pronađena u kući u Beogradu: Muškarac priznao: To je moj otac?!

Bizarno! Ljudska lobanja pronađena u kući u Beogradu: Muškarac priznao: To je moj otac?!

Kurir pre 29 dana
Policija je u kući jednog muškarca u Beogradu pronašla ljudsku lobanju. Ona je po nalogu tužilaštva poslata na obdukciju i DNK-a analizu. Kako se nezvanično saznaje, muškarac je rekao da je u pitanju lobanja njegovog oca koji je umro pre 45 godina… »
Evo kako je lobanja završila u kući beograđanina: Slučaj postao još bizarniji! Čuvao je u plakaru, zbog jednog detalja…

Evo kako je lobanja završila u kući beograđanina: Slučaj postao još bizarniji! Čuvao je u plakaru, zbog jednog detalja…

Kurir pre 29 dana
Beograđanin, kod koga je policija našla ljudsku lobanju u plakaru u sobi, rekao je da je u pitanju lobanja njegovog oca koji je sahranjen pre 45 godina u porodičnoj grobnici. Nezvanično, on ju je video kada je otvorena kako bi u njoj sahranili… »
Užas u Beogradu! Ljudska lobanja nađena u kući, krio je član porodice

Užas u Beogradu! Ljudska lobanja nađena u kući, krio je član porodice

Telegraf pre 29 dana
Po nalogu tužilaštva obavljena je obdukcija. Policija je u kući jednog muškarca (ime i prezime poznato redakciji) u Beogradu pronašla ljudsku lobanju, saznaje "Telegraf.rs. Ona je po nalogu tužilaštva poslata na obdukciju i DNK-a analizu. Kako… »
Otkrivamo kako je lobanja bez zlatnih zuba završila u kući Beograđanina: Čuvao je u plakaru

Otkrivamo kako je lobanja bez zlatnih zuba završila u kući Beograđanina: Čuvao je u plakaru

Telegraf pre 29 dana
Muškarac rekao da je lobanja od njegovog oca koji je umro pre 45 godina. Beograđanin, kod koga je policija našla ljudsku lobanju u plakaru u sobi, rekao je da je u pitanju lobanja njegovog oca koji je sahranjen pre 45 godina u porodičnoj grobnici… »

Vesti dana »

U Srbiji danas pretežno sunčano i toplije, do 34 stepena

U Srbiji danas pretežno sunčano i toplije, do 34 stepena

Politika pre 57 minutajoš 9 povezanih
Kragujevčanki Danijeli Cvetković potrebna pomoć za lečenje

Kragujevčanki Danijeli Cvetković potrebna pomoć za lečenje

Glas Šumadije pre 1 satjoš 1 povezana
Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Promovisani doktori nauka na Univerzitetu u Kragujevcu

Ritam grada Kg pre 1 satjoš 1 povezana
Uspešna promocija Kragujevca na Arsenalu

Uspešna promocija Kragujevca na Arsenalu

Glas Šumadije pre 1 satjoš 1 povezana