Povezane vesti
Zvezda ne odustaje od Korejca - operacija ramena nije prepreka
B92 30.05.2024
Korejac Džong Vu Seol je početkom maja operisao rame, ali to ne "koči" Crvenu zvezdu da ga angažuje u letnjem prelaznom roku. Kako prenosi "Sport klub", Zvezda je preuzela mnogo koraka za angažovanje reprezentativca Južne Koreje i očekuje se potpis… »
Operacija ramena nije problem: Zvezda čeka beka iz Koreje
Sport klub 30.05.2024
Džong Vu Seol je početkom maja operisao rame, ali to nije prepreka za dolazak u Crvenu zvezdu u letnjem prelaznom roku. Na Marakani su preduzeli mnogo koraka za angažovanje reprezentativca Južne Koreje i očekuje se potpis ugovora. Prema najavama medija… »
Vesti dana »
„Nije me iznenadilo…“: Katarina Petrović o hapšenju Milića i „osećaju nebezbednosti“
Danas pre 2 satajoš 10 povezanih
Vreme danas oblačno i nestabilno, mestimično s kišom, pljuskovima i grmljavinom
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
„Pitom susret dva lidera, Trampu se dopala pompa oko dočeka“: Sagovornici Danasa analiziraju susret kineskog i američkog predsednika
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
KK Partizan: Prodaja karata za prvi meč polufinala protiv Crvene zvezde počinje u subotu u 10 časova
Danas pre 2 satajoš 1 povezana



