Povezane vesti

Muftija Jusufspahić se rasplakao u programu uživo: Govorio o Srebrenici i sramnoj rezoluciji - Moja zemlja i narod nisu…

Muftija Jusufspahić se rasplakao u programu uživo: Govorio o Srebrenici i sramnoj rezoluciji - Moja zemlja i narod nisu…

Kurir pre 28 dana
Muftija beogradski Islamske zajednice Srbije Mustafa Jusufspahić gostovao je jutros u jutarnjem programu i tom prilikom izneo svoj stav i viđenje o izglasanoj rezoluciji o Srebrenici. Očiju punih suza on je istakao da je Srbija njegova zemlja, da je on… »
Muftija Jusufspahić: Srbija i srpski narod nisu genocidni, ja sam dokaz

Muftija Jusufspahić: Srbija i srpski narod nisu genocidni, ja sam dokaz

Pravda pre 27 dana
Ova moja zemlja nije zemlja istrebljenja bilo kog naroda, dokaz sam ja, dokaz imamo i kod drugih ljudi, poručio je muftija Jusufspahić. Muftija beogradski Islamske zajednice Srbije Mustafa Jusufspahić gostovao je u jutarnjem programu na K1 televiziji… »
Muftija plakao u studiju Jovane joksimović zbog srebrenice: Porodica mi je poginula tamo, u Srbiji ne vidim zločinca!

Muftija plakao u studiju Jovane joksimović zbog srebrenice: Porodica mi je poginula tamo, u Srbiji ne vidim zločinca!

Mondo pre 27 dana
Muftija Mustafa Jusufspahić izneo je svoj stav povodom usvajanja Rezolucije o Srebernici. Muftija Mustafa Jusufspahić izneo je svoj stav povodom usvajanja Rezolucije o Srebernici. Muftija beogradski Islamske zajednice Srbije Mustafa Jusufspahić… »
Beogradski muftija zaplakao u programu zbog Srebrenice: U mojoj Srbiji ja nisam video ratnog zločinca

Beogradski muftija zaplakao u programu zbog Srebrenice: U mojoj Srbiji ja nisam video ratnog zločinca

Telegraf pre 27 dana
"Kako možete da kažete da ja pozivam protiv moje braće" Muftija beogradski Islamske zajednice Srbije Mustafa Jusufspahić gostovao je u emisiji "Uranak" na K1 televiziji i tom prilikom izneo svoj stav i viđenje o izglasanoj rezoluciji o Srebrenici… »

Vesti dana »