Povezane vesti

O Saši Popoviću niko nije pričao na ovakav način, ali Snežana više neće da krije šta zaista misli o njemu

O Saši Popoviću niko nije pričao na ovakav način, ali Snežana više neće da krije šta zaista misli o njemu

Svet & Skandal pre 27 dana
Snežana Đurišić o Saši Popoviću iznela mišljenje Diva narodne muzike Snežana Đurišić rado je govorila o svojim pevački počecima, karijeri, estradnim prijateljstvima, a dotakla se i odnosa koji ima sa Sašom Popovićem sa kojim već godinama… »
"Kada bih mu rekla da mi treba stan i da nemam para, evo šta bi uradio" Snežana Đurišić otkrila istinu o Saši Popoviću

"Kada bih mu rekla da mi treba stan i da nemam para, evo šta bi uradio" Snežana Đurišić otkrila istinu o Saši Popoviću

Blic pre 27 dana
Pevačica Snežana Đurišić osvrnula se na početak karijere i u razgovoru za “Blic” otkrila šta je bilo najteže na putu ka uspehu. - To je teško pitanje za mene, jer sam ja počela kao devojčica da pevam. Imala sam roditelje iza sebe i meni… »
"Kada bih mu rekla da mi treba stan i da nemam para, evo šta bi uradio" Snežana Đurišić istinu o Saši Popoviću

"Kada bih mu rekla da mi treba stan i da nemam para, evo šta bi uradio" Snežana Đurišić istinu o Saši Popoviću

Kurir pre 27 dana
Pevačica Snežana Đurišić osvrnula se na početak karijere i u razgovoru za šta je bilo najteže na putu ka uspehu. - To je teško pitanje za mene, jer sam ja počela kao devojčica da pevam. Imala sam roditelje iza sebe i meni zaista ništa nije… »

Vesti dana »