Povezane vesti

Ključni problemi Beograda i kako ih rešiti - za Insajder odgovaraju "Aleksandar Vučić - Beograd sutra"

Ključni problemi Beograda i kako ih rešiti - za Insajder odgovaraju "Aleksandar Vučić - Beograd sutra"

Insajder pre 27 dana
Novinari Insajdera tražili su od učesnika beogradskih izbora da objasne kako bi oni rešili neke od ključnih problema glavnog grada Srbije. Za naš sajt odgovaraju i iz vlasti, odnosno koalicije okupljene oko SNS koju čini 13 političkih partija i… »
Šapić najavio uslužne centre za prigradske opštine u Beogradu

Šapić najavio uslužne centre za prigradske opštine u Beogradu

Blic pre 27 dana
Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da će svaka prigradska opština dobiti uslužni centar gde će građani imati sve službe na jednom mestu, a veliki broj njih već je počeo da radi. - Naš zadatak je da omogućimo… »
Ključni problemi Beograda i kako ih rešiti - za Insajder odgovaraju "Dr Savo Manojlović - I ja sam Beograd - Kreni-Promeni"

Ključni problemi Beograda i kako ih rešiti - za Insajder odgovaraju "Dr Savo Manojlović - I ja sam Beograd - Kreni-Promeni"

Insajder pre 28 dana
Novinari Insajdera tražili su od učesnika beogradskih izbora da objasne kako bi oni rešili neke od ključnih problema glavnog grada Srbije. Za naš sajt odgovaraju iz liste "I ja sam Beograd" . Iz aktivizma, Savo Manojlović sa svojim timom nudi… »
Luksemburški medij: Srpska opozicija svađom oko bojkota sebe oslabila i zbunila pristalice

Luksemburški medij: Srpska opozicija svađom oko bojkota sebe oslabila i zbunila pristalice

Novi magazin pre 28 dana
Opozicija u Srbiji je masovnim protestima zajedno uspela da se izbori za ponavljanje izbora u Beogradu, ali je višenedeljnom svađom oko bojkota ili glasanja uspela samu sebe da oslabi i zbuni sopstvene pristalice, piše luksemburški dnevnik Tageblat… »
Ključni problemi Beograda i kako ih rešiti - za Insajder odgovaraju "Saša Radulović - Dosta je bilo (DJB) - Rešenje za…

Ključni problemi Beograda i kako ih rešiti - za Insajder odgovaraju "Saša Radulović - Dosta je bilo (DJB) - Rešenje za…

Insajder pre 28 dana
Novinari Insajdera tražili su od učesnika beogradskih izbora da objasne kako bi oni rešili neke od ključnih problema glavnog grada Srbije. Za naš sajt odgovaraju iz liste "Saša Radulović - Dosta je bilo (DJB) - Rešenje za promenu". Situaciju sa… »

Vesti dana »