Povezane vesti

"To me je potpuno slomilo, nenadoknadiv gubitak" Snežana Savić nakon porodične tragedije smogla snage i progovorila o svemu

"To me je potpuno slomilo, nenadoknadiv gubitak" Snežana Savić nakon porodične tragedije smogla snage i progovorila o svemu

Kurir pre 27 dana
Snežana Savić, poznata pevačica i glumica, preživela je veliki gubitak. Njena majka preminula je u februaru ove godine, u 91. godini života, što ju je potpuno dotuklo, te je tek sada uspela da smogne snage i javno govori o tome. - Majka mi je… »
Velika tuga u porodici srpske glumice: Snežana Savić ostala bez najvećeg oslonca u životu

Velika tuga u porodici srpske glumice: Snežana Savić ostala bez najvećeg oslonca u životu

Telegraf pre 27 dana
"Uvek me rad posebno nekako inspiriše, hodam lakše kroz ove godine u kojima sam, čak i kroz ovaj gubitak koji sam imala", istakla je ona. Glumica Snežana Savić doživela je veliki gubitak u februaru ove godine, o čemu je tek sada progovorila. Naime… »
"Umrla je, i to me je potpuno slomilo": Snežana Savić doživela veliki gubitak, otvorila dušu o bolnoj temi, pa priznala…

"Umrla je, i to me je potpuno slomilo": Snežana Savić doživela veliki gubitak, otvorila dušu o bolnoj temi, pa priznala…

Blic pre 27 dana
Glumica Snežana Savić ove godine izgubila je majku, koja je preminula u 91. godini. Snežanu je smrt mame veoma potresla, a sada je smogla snage da progovori o gubitku. - Majka mi je preminula osmog februara i to me je potpuno slomilo, iako je ona… »

Vesti dana »