Povezane vesti

Vučević: Potrebna nam je pobeda i u Nišu kao početak svega što Srbija treba da bude

Vučević: Potrebna nam je pobeda i u Nišu kao početak svega što Srbija treba da bude

Politika 30.05.2024
NIŠ – Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i premijer Srbije Miloš Vučević naglasio je danas da je 2. juna u Nišu potrebna pobeda liste okupljene oko SNS, kao početak svega onoga što Srbija treba da bude sutra - još bolja. Potrebna nam je… »
Manojlović: Za ostale gradove će se videti, ali u Nišu, 2. juna, mora da svane

Manojlović: Za ostale gradove će se videti, ali u Nišu, 2. juna, mora da svane

Nova 30.05.2024
Predsednik pokreta "Kreni - promeni“ Savo Manojlović pozvao je večeras građane Niša da izađu na predstojeće izbore i glasaju za listu tog pokreta. „Za ostale gradove ćemo videti, ali u Nišu „mora da svane“, rekao je Manojlović na skupu u… »
Vučić u Nišu nije došao na debatu na koju ga je pozvala opozicija

Vučić u Nišu nije došao na debatu na koju ga je pozvala opozicija

Novi magazin 30.05.2024
Kandidat za gradonačelnika Niša koalicije "Biramo Niš" Đorđe Stanković je večeras u 20 časova došao ispred Gradske kuće na debatu na koju je pred nedeljne lokalne izbore pozvao nosioca liste "Niš sutra" - predsednika Srbije Aleksandra Vućića… »
Vučić: Najteže bi me pogodilo da SNS ne pobedi u Nišu

Vučić: Najteže bi me pogodilo da SNS ne pobedi u Nišu

Nova 30.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras kako bi ga "najteže pogodilo" ako bi Srpska napredna stranka izgubila lokalne izbore u Nišu. „Rođen sam u Beogradu i tu ću glasati, ali kako bih vam rekao najteže bi me pogodilo da čujem da… »
Vučić na završnoj konvenciji u Nišu pozvao građane da izađu na izbore

Vučić na završnoj konvenciji u Nišu pozvao građane da izađu na izbore

Insajder 30.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas u Nišu pozvao građane da izađu na lokalne izbore 2. juna i glasaju za listu vladajuće koalicije i time "spreče da se država vrati u vreme korupcije i zatvaranja fabrika". Izborna tišina uoči… »
Vučić na konvenciji u Nišu: Izborna utakmica mnogo teža nego što izgleda, glasajte za razvoj Srbije

Vučić na konvenciji u Nišu: Izborna utakmica mnogo teža nego što izgleda, glasajte za razvoj Srbije

RTS 30.05.2024
Predsednik Srbije i član SNS-a Aleksandar Vučić izjavio je u Nišu, na završnoj konvenciji koalicije okupljene oko naprednjaka, da će na izborima situacija biti teža nego što izgleda, jer će se svi u opoziciji ujediniti dan posle izbora, kako bi… »
"Ključna poruka je Srbija sutra, a šta je sutra? Sutra je sve!" Miloš Vučević na skupu u Nišu: Do pobede 2. juna

"Ključna poruka je Srbija sutra, a šta je sutra? Sutra je sve!" Miloš Vučević na skupu u Nišu: Do pobede 2. juna

Kurir 30.05.2024
NIŠ - Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević obratio se okupljenim građanima na skupu izborne liste "Aleksandar Vučić - Niš sutra" u Sportskoj hali "Čair" u Nišu. - Dobro veče Čair, dobro veče Niš! Ja bih nekoliko reči i rečenica o tome… »
Vučić u Nišu: Glas za vlast sprečava povratak države u korupciju i zatvaranje fabrika

Vučić u Nišu: Glas za vlast sprečava povratak države u korupciju i zatvaranje fabrika

Novi magazin 30.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas u Nišu pozvao građane da izađu na lokalne izbore 2. juna i glasaju za listu vladajuće koalicije i time "spreče da se država vrati u vreme korupcije i zatvaranja fabrika". On je na predizbornom mitingu… »
"Slušali smo, zapisivali i razumeli viziju za Niš" Brnabić na skupu "Aleksandar Vučić - Niš sutra": Dajte sve od sebe u…

"Slušali smo, zapisivali i razumeli viziju za Niš" Brnabić na skupu "Aleksandar Vučić - Niš sutra": Dajte sve od sebe u…

Kurir 30.05.2024
Predsednica Narodne skupštine, Ana Brnabić obratila se okupljenim građanima na skupu izborne liste "Aleksandar Vučić - Niš sutra" u Sportskoj hali "Čair" u Nišu. Ona je na samom početku uzviknula "svaka čast, Niš", oduševljena atmosferom u… »
"U nedelju, će gi onodimo" Dačić pozvao ljude da glasaju za listu Aleksandar Vučić-Niš sutra:"Imamo jedan interes, a to…

"U nedelju, će gi onodimo" Dačić pozvao ljude da glasaju za listu Aleksandar Vučić-Niš sutra:"Imamo jedan interes, a to…

Kurir 30.05.2024
Poštovane Nišlije, dame i gospodo, braćo i sestre, ja uobičajeno kažem "drugarice i drugovi", zaustio je Ivica Dačić na početku govora na skupu liste Aleksandar Vučić Niš sutra, nakon čega ga je prekinuo dolazak predsednika Republike Srbije… »

Vesti dana »