Povezane vesti

„Putevi su nam se razišli“: Milica Todorović potvrdila da je raskinula sa dečkom

„Putevi su nam se razišli“: Milica Todorović potvrdila da je raskinula sa dečkom

Nova 30.05.2024
Pevačica Milica Todorović raskinula je ljubavnu vezu sa Lazarom Granićem. Ona je sada priznala da njih dvoje više nisu zajedno, ali da su ostali u dobrim odnosima. „Istina je, Lazar i ja nismo zajedno. Prosto su nam se putevi razišli. Ostali smo u… »
Dečko Milice Todorović poludeo za lunom đogani! Maneken se danas bavi crtanjem obrva, a ovako je njegov prijatelj pričao o…

Dečko Milice Todorović poludeo za lunom đogani! Maneken se danas bavi crtanjem obrva, a ovako je njegov prijatelj pričao o…

Kurir 30.05.2024
Pevačica Milica Todorović raskinula je emotivnu vezu sa bivšim manekenom Lazarom Granićem. Milica je za Kurir je potvrdila vesti o rastanku. - Istina je, Lazar i ja nismo zajedno. Prosto su nam se putevi razišli. Ostali smo u dobrim odnosima, čujemo… »
"ISTINA JE, LAZAR I JA NISMO ZAJEDNO" Milica Todorović potvrdila raskid sa bivšim manekenom

"ISTINA JE, LAZAR I JA NISMO ZAJEDNO" Milica Todorović potvrdila raskid sa bivšim manekenom

Mondo 30.05.2024
Pevačica potvrdila da je raskinula vezu sa Lazarom Granićem. Pevačica potvrdila da je raskinula vezu sa Lazarom Granićem Pevačica Milica Todorović raskinula je ljubavnu vezu sa Lazarom Granićem, a sada se prvi put oglasila i potvrdila da više nisu… »
Milica Todorović se oglasila o raskidu: "Istina je..."

Milica Todorović se oglasila o raskidu: "Istina je..."

B92 30.05.2024
Pevačica Milica Todorović raskinula je ljubavnu vezu sa Lazarom Granićem, a sada se prvi put oglasila nakon raskida. Milica Todorović je za Blic potvrdila da se razišla sa Lazarom, ali da su ostali u dobrim odnosima. "Istina je, Lazar i ja nismo… »
"Istina je, Lazar i ja nismo zajedno": Milica Todorović se oglasila i otkrila razlog raskida veze sa manekenom

"Istina je, Lazar i ja nismo zajedno": Milica Todorović se oglasila i otkrila razlog raskida veze sa manekenom

Telegraf 30.05.2024
Pevačica se oglasila povodom raskida veze. Pevačica Milica Todorović prekinula je ljubavnu vezu sa bivšim manekenom Lazarom Granićem, s kojim je bila nekoliko meseci u vezi, a sada se prvi put oglasila povodom raskida. Naime, Milica Todorović je… »

Vesti dana »