Povezane vesti

Tuga u domu Vlade Georgieva! Dragi naš brate, nikada te nećemo zaboraviti

Tuga u domu Vlade Georgieva! Dragi naš brate, nikada te nećemo zaboraviti

Story 30.05.2024
Tuga se usadila u srce pevača Vlade Georgieva, pa neće da ode. Razlog je odlazak voljenog bića, jedne besprekorno čiste duše, u neku ruku idola, zbog koga je muzičar, koji intimu inače ne deli sa pratiocima na Instagramu, ipak odlučio da otvori… »
"Ostaje ogromna tuga i praznina": Vlado Georgijev slomljen od bola: "Zauvek te volimo moja porodica i ja"

"Ostaje ogromna tuga i praznina": Vlado Georgijev slomljen od bola: "Zauvek te volimo moja porodica i ja"

Blic 30.05.2024
Pevač Vlado Georgijev oglasio se na svom Instagram profilu povodom smrti prijatelja i poslovnog saradnika. Naime, jedan od članova benda sa kojim je Vlado Georgijev godinama nastupao preminuo je, a pevač se potresnim rečima oprostio od prijatelja. -… »
Tuga u domu Vlada Georgieva: "Zauvek te volimo moja porodica i ja, ostaje ogromna praznina! Počivaj u miru"

Tuga u domu Vlada Georgieva: "Zauvek te volimo moja porodica i ja, ostaje ogromna praznina! Počivaj u miru"

Telegraf 30.05.2024
"Jedna besprekorno čista duša, jedan genije koji je vodio samotni život kako je samo on mogao i želeo" Pevača Vlada Georgieva napustila je voljena osoba, zbog čega se oglasio putem Instagrama i sa pratiocima podelio ovu tužnu vest. Vlado je objavio… »
Vlado Georgiev se potresnom porukom oprostio od prijatelja Mladje: Ostaje ogromna tuga i praznina (FOTO)

Vlado Georgiev se potresnom porukom oprostio od prijatelja Mladje: Ostaje ogromna tuga i praznina (FOTO)

Svet plus 30.05.2024
Vlado Georgiev, poznati pevač i kantautor, podelio je putem društvene mreže X tužne vesti. Preminuo je njegov dugogodišnji prijatelj, Mlađa. Vest o Mlađinoj smrti duboko je pogodila Vladu Georgieva, koji je bio veoma blizak sa njim. Njihovo… »

Vesti dana »