Povezane vesti

Novak Đoković u trećem kolu Rolan Garosa igra protiv Lorenca Musetija

Novak Đoković u trećem kolu Rolan Garosa igra protiv Lorenca Musetija

Politika 30.05.2024
PARIZ – Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće u trećem kolu Rolan Garosa protiv Italijana Lorenca Musetija koji je večeras u drugom kolu pobedio Francuza Gaela Monfisa 7:5, 6:1, 6:4. Ranije u toku dana Đoković je u drugom kolu pobedio… »
Olga o Novaku: Ne znam jesmo li svesni šta imamo…

Olga o Novaku: Ne znam jesmo li svesni šta imamo…

Sport klub 30.05.2024
Olga Danilović, najbolje rangirana srpska teniserka, došla je do pobede karijere u drugom kolu Rolan Garosa. Savladala je Amerikanku Danijel Kolins, desetu igračicu sveta, i upisala pobedu karijere. Posle trijumfa, bila je veoma emotivna na… »
Kakav revanš! Jedna od najvećih pobeda Olge Danilović

Kakav revanš! Jedna od najvećih pobeda Olge Danilović

Večernje novosti 30.05.2024
Prelepo je delovala scena kada je Novak Đoković, koji je pobedio Španca Roberta Karbaljesa Baenu (62. ATP), rezultatom 6:4, 6:1, 6:2, hvalio Olgu Danilović za njen uspeh nad Amerikankom Danijel Kolins (10 VTA) sa 6:7 (3), 7:5, 6:4, kada je ona baš u… »
Nije mi ovo najveća pobeda u karijeri! Olga napravila šou u Parizu: Čim kreneš da mozgaš - pakao!

Nije mi ovo najveća pobeda u karijeri! Olga napravila šou u Parizu: Čim kreneš da mozgaš - pakao!

Mondo 30.05.2024
Olga Danilović razgovarala je sa novinarima posle pobede protiv Danijel Kolins. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Olga Danilović razgovarala je sa novinarima posle pobede protiv Danijel Kolins. Od izveštača MONDA sa Rolan… »
Simpatična scena između Đokovića i Olge Danilović: „Hoćeš da ti pozajmim?“

Simpatična scena između Đokovića i Olge Danilović: „Hoćeš da ti pozajmim?“

Nova 30.05.2024
Novak Đoković i Olga Danilović našli su se usred zanimljive situacije na konferenciji za medije nakon Đokovićeve pobede nad Robertom Kabaljesom Baenom. Novak je Španca savladao sa 3:0, dok je Olga Danilović sa 2:1 bila bolja od Danijel Kolins iz… »
Emotivna Olga Danilović o pobedi karijere, Novaku, povredama, srpskom inatu: "Ne znamo šta imamo..."

Emotivna Olga Danilović o pobedi karijere, Novaku, povredama, srpskom inatu: "Ne znamo šta imamo..."

Telegraf 30.05.2024
Srpska teniserka održala opširnu konferenciju za novinare posle pobede nad Danijel Kolins. Olga Danilović je ostvarila pobedu karijere i eliminisala je 10. teniserku sveta Danijel Kolins i plasirala se u 3. kolo Rolan Garosa. Sada ima priliku da… »
Olga upala na Novakovu konferenciju kad je dobio pitanje o njoj, on nasmejao novinare kad joj se obratio

Olga upala na Novakovu konferenciju kad je dobio pitanje o njoj, on nasmejao novinare kad joj se obratio

Telegraf 30.05.2024
Hit scena u Parizu posle pobeda naših predstavnika. Novak Đoković je bio odlično raspoložen na konferenciji za medije posle pobede nad Robertom Karbaljesom Baenom u drugom kolu Rolan Garosa, a tokom opširnog obraćanja pred novinara upitan je i o… »

Vesti dana »