Povezane vesti

Slušali smo građane i gde nismo o njima dovoljno brinuli – promenili smo cele liste

Slušali smo građane i gde nismo o njima dovoljno brinuli – promenili smo cele liste

Politika pre 28 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva SNS Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su naprednjaci ispravili ranije greške, slušali građane i gde o njima nisu dovoljno brinuli promenili i cele liste i ponudili potpuno nove ljude. „Za mene su svaki… »
"Pokazali smo kako se brani trobojka, a sada da se okrenemo razvoju" Vučić: Slede teška vremena, važno je da smo ujedinjeni

"Pokazali smo kako se brani trobojka, a sada da se okrenemo razvoju" Vučić: Slede teška vremena, važno je da smo ujedinjeni

Kurir pre 28 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je bio gost specijalne emisije na televiziji Pink. Predsednik je u emisiji, uoči izbora, govorio o svim najvažnijim temama koje se tiču Srbije. Vučić: Znam da svetu predstoji teško vreme i biće veliko… »
Vučić: Treba da se okrenemo napretku i razvoju naše zemlje! Vučević: Ujedinili smo se da branimo Srbiju (foto)

Vučić: Treba da se okrenemo napretku i razvoju naše zemlje! Vučević: Ujedinili smo se da branimo Srbiju (foto)

Dnevnik pre 28 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost specijalne emisije na televiziji Pink. Predsednik će u emisiji, uoči izbora, govoriti o svim najvažnijim temama koje se tiču Srbije. Voditeljka je na samom početku istakla da predsednik izgleda… »
Vučić: Treba da se okrenemo razvoju i napretku naše zemlje

Vučić: Treba da se okrenemo razvoju i napretku naše zemlje

Telegraf pre 28 dana
"Znam da predstoji svetu teško vreme, zato je važno da budemo što je moguće više ujedinjeni", rekao je predsednik Srbije. "Važno nam je ne da ostanemo sukobljeni sa jednim delom sveta, naprotiv, pokazali smo kako se brani naša trobojka na najbolji… »
Vučević: Potrebna nam je pobeda i u Nišu kao početak svega što Srbija treba da bude

Vučević: Potrebna nam je pobeda i u Nišu kao početak svega što Srbija treba da bude

Telegraf pre 27 dana
Vučević je podsetio da do izbora ima tri dana, da do tada nema spavanja ni odmora i naglasio da će nam naredne četiri godine biti onako kako budemo glasali. Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i premijer Srbije Miloš Vučević naglasio je danas… »
Dačić o velikim pritiscima na Srbiju: Za budućnost su potrebne racionalne odluke u sadašnjosti

Dačić o velikim pritiscima na Srbiju: Za budućnost su potrebne racionalne odluke u sadašnjosti

Telegraf pre 27 dana
Dačić je rekao i da je južna Srbija najpatriotskiji deo Srbije i da se odavde oduvek kretalo u borbu za Srbiju. Ne smemo da zaboravimo istoriju, ali moramo da živimo za budućnost, a za to je neophodno da donesemo racionalne odluke u sadašnjosti… »
Vučić: Slušali smo građane, u nekim mestima smo promenili cele liste

Vučić: Slušali smo građane, u nekim mestima smo promenili cele liste

Euronews pre 27 dana
Predsednik Srbije i član Predsedništva SNS Aleksandar Vučić izjavio je večeras da su naprednjaci ispravili ranije greške, slušali građane i gde o njima nisu dovoljno brinuli promenili i cele liste i ponudili potpuno nove ljude. "Za mene su svaki… »
"Moramo da donosimo racionalne odluke danas": Dačić pozvao ljude da glasaju za Vučićevu listu, otkrio i ko će dati siguran…

"Moramo da donosimo racionalne odluke danas": Dačić pozvao ljude da glasaju za Vučićevu listu, otkrio i ko će dati siguran…

Kurir pre 27 dana
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je u samom finišu izborne kampanje da ima siguran glas, a otkrio je i od koga. - Želim da pozdravim sve ovde koji su socijalisti, da pozovem sve pripadnike moje partije, da se ovde glasa za našu… »
Možda Niš sutra, ali Leskovac danas

Možda Niš sutra, ali Leskovac danas

Rešetka pre 27 dana
Navikli smo na to da naprednjaci na mitinzima Aleksandra Vučića dovoze „publiku“ sa strane, ali retko kada se desi da lideri Srpske napredne stranke iz okolnih gradova i prisustvuju ovakvim događajima javno i otvoreno kao što se to desilo danas u… »
"Za mene su svi izbori važni"! Predsednik Vučić objasnio da bi najteže podneo da ne pobede u Nišu

"Za mene su svi izbori važni"! Predsednik Vučić objasnio da bi najteže podneo da ne pobede u Nišu

Mondo pre 27 dana
Aleksandar Vučić je naveo da su mu svi izbori važni. Aleksandar Vučić je naveo da su mu svi izbori važni. Nakon završnog predizbornog skupa u Nišu predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostuje na televiziji Pink gde je na početku naveo da su mu… »
"Naš je posao da idemo napred, da budu veće plate, penzije" Vučić: Za mene su svaki izbori važni

"Naš je posao da idemo napred, da budu veće plate, penzije" Vučić: Za mene su svaki izbori važni

Kurir pre 27 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je gost specijalne emisije na televiziji Pink. - Za mene su svaki izbori važni. Postoje ljudi koji znaju koliko je stabilnost važna, koliko je napredak važan i koje god izbore izgubite, vodite zemlju u… »
"Lično bih najteže podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu" Vučić otkrio zašto tako oseća

"Lično bih najteže podneo da ne pobedimo na izborima u Nišu" Vučić otkrio zašto tako oseća

Alo pre 27 dana
Predsednik Vučić istakao je večeras da su za njega svaki izbori važni i da postoje ljudi koji znaju koliko su stabilnost i napredak važni. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gost je specijalne emisije TV Pink. - Nije bila duga kampanja - 6 dana. Iz… »
Ljajić: Svi na izbore 2. juna, da pobedimo i nastavimo da radimo

Ljajić: Svi na izbore 2. juna, da pobedimo i nastavimo da radimo

IndeksOnline pre 27 dana
NIŠ – Lider Socijaldemokratske partije Srbije Rasim Ljajić danas je, na završnoj konvenciji koalicije stranaka okupljenih oko SNS na izbornoj listi “Aleksandar Vučić – Niš sutra”, pozvao sve građane da izađu na izbore 2. juna kako bi… »
SAZNAJEMO Vučević i Glišić pretili da će Čačak ostati bez pomoći države ako ne pobedi SNS, privrednicama tražili da…

SAZNAJEMO Vučević i Glišić pretili da će Čačak ostati bez pomoći države ako ne pobedi SNS, privrednicama tražili da…

Nova pre 27 dana
Posle subotnjeg fijaska čačanskih naprednjaka na mitingu koalicije okupljene oko SNS, državni funkcioneri rešili su da “poguraju” i “pripomognu” aktuelnom gradonačelniku Milunu Todoroviću kome preti loš izborni rezultat. Zbog toga su u… »

Vesti dana »