Povezane vesti

Olga Danilović kakva može i treba da bude

Olga Danilović kakva može i treba da bude

Sport klub pre 26 dana
„Mi o vuku, a vuk na vrata“, s osmehom je Novak Đoković privodio razgovor s novinarma dok nas je čekala zvezda dana, zvezda koja je upravo ušla u istu salu – Olga Danilović. Razgovor je tekao ovako: – Olga, hoćeš i ti na Olimpijske igre… »
Nole, da se ne zalećemo, ali…

Nole, da se ne zalećemo, ali…

Sport klub pre 26 dana
Niska očekivanja i velika nadanja, rekao je Novak Đoković na uvodnoj konferenciji za medije. Ostao je pri tome i u četvrtak uveče, ali njegovim navijačima apetiti su porasli posle pobede nad Robertom Karbaljesom Baenom (6:4, 6:1, 6:2). Pobeda nad… »
„Zašto Olga ne igra više? Šta se dešava?“ Evo zašto

„Zašto Olga ne igra više? Šta se dešava?“ Evo zašto

Sport klub pre 26 dana
Nisu to retka pitanja kada je reč o 23-godišnjoj srpskoj teniserki. Kada se pojavila na sceni, a pogotovo kada je osvojila turnir u Moskvi 2018. godine, mislili smo da je nebo granica. Međutim, stvari se ne odvijaju uvek po planu, pa je tako i… »
Blizu senzacije, čovek šutne reklamu i – preda meč! (VIDEO)

Blizu senzacije, čovek šutne reklamu i – preda meč! (VIDEO)

Sport klub pre 26 dana
Jako je blizu senzacionalne pobede nad prošlogodišnjim četvrtfinalistom. Teren broj sedam gori od urlika navijača, redovi su ispred. Šutnuo je reklamu. Povredio se. Predao. Verovatno jedan od najbizarnijih događaja u svetu tenisa, pa još na tako… »
Evo koliki je Olga napredak osigurala na WTA listi

Evo koliki je Olga napredak osigurala na WTA listi

Sport klub pre 26 dana
Prošle godine je Olga Danilović iz kvalifikacija stigla do treće runde na Rolan Garosu, a tada smo se nadali da u 2024. neće morati da igra kvalifikacije, jer će bodove tek onda biti vraški teško odbraniti. Morala je opet iz kvalifikacija, ali… »
Đoković prisustvovao oproštaju najboljeg rukometaša svih vremena VIDEO

Đoković prisustvovao oproštaju najboljeg rukometaša svih vremena VIDEO

B92 pre 25 dana
Srpski teniser Novak Đoković uspešno je startovao na drugom Gren slemu sezone. On je prošao dva kola na Rolan Garosu, a njegov protivnik u trećem kolu će biti Italijan Lorenco Museti. U slobodno vreme Đoković je poznat po tome što voli da ode na… »
"Smešno mi je kada Đoković to kaže": Mekinro i Vilander imali jasnu poruku za Novaka

"Smešno mi je kada Đoković to kaže": Mekinro i Vilander imali jasnu poruku za Novaka

Večernje novosti pre 25 dana
NOVAK Đoković polako dostiže formu koja mu je prošle sezone donela Rolan Garos, a teniski eksperti Eurosporta Džon Mekinro i Mats Vilander analizirali su igru Srbina, istakavši da je ovo pravi Nole. Foto: Profimedia Amerikanac Džon Mekinro govorio… »
RG: Cicipas uhvatio zalet i protutnjao pokraj Džanga

RG: Cicipas uhvatio zalet i protutnjao pokraj Džanga

Sport klub pre 26 dana
Stefanos Cicipas je i više nego sigurno savladao Džidžen Džanga rezultatom 3:0 (6:3, 6:3, 6:1). Grčki teniser je prvi set uspeo da reši brejkom u ranoj fazi, nije dozvolio Džangu nijednu brejk loptu. Bio je agresivniji što pokazuje i odnos vinera… »
"Taj poraz iscrpeo je Đokovića": Boris Beker o padu forme i prijateljstvu sa Novakom

"Taj poraz iscrpeo je Đokovića": Boris Beker o padu forme i prijateljstvu sa Novakom

Večernje novosti pre 26 dana
NEKADAŠNjI trener Novaka Đokovića, Boris Beker govorio je o najboljem teniseru planete pred meč trećeg kola Rolan Garosa. Foto AP Nekadašnji trener srpskog asa sada radi kao teniski ekspert za poznatu televiziju Eurosport, a na početku razgovora… »
Forma je privremena, klasa je večna" Britanac uputio neverovatne reči Novaku Đokoviću

Forma je privremena, klasa je večna" Britanac uputio neverovatne reči Novaku Đokoviću

Večernje novosti pre 26 dana
Novak Đoković polako razuverava "neverne Tome" koji su nakon muka u prvom kolu očekivali da se Nole pomuči i u drugom, ali je sjajnom igrom sve razuverio, a zanimljiv komentar imao je legendarni britanski teniser. FOTO: Eurosport/Warner Bros… »
Đoković saznao termin revanša protiv Italijana

Đoković saznao termin revanša protiv Italijana

B92 pre 26 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće protiv Lorenca Musetija u subotu u večernjem terminu. Njih dvojica će u reprizi meča sa Rolan Garosa 2021. godine igrati na stadionu "Filip Šatrije", u subotu ne pre 20.15. Biće to njihov ukupno šesti… »
"Đoković je bolji nego što smo očekivali" Legendarni Koreča poslao jaku poruku Novaku pred nastavak Rolan Garosa

"Đoković je bolji nego što smo očekivali" Legendarni Koreča poslao jaku poruku Novaku pred nastavak Rolan Garosa

Večernje novosti pre 26 dana
NOVAK Đoković je obezbedio plasman u treće kolo Rolan Garosa, a tamo ga čeka Lorenco Muzeti, 30. teniser planete. Nakon jučerašnje pobede legendarni Alek Koreča analizirao je igru Srbina. Eurosport/Warner Bros.Discovery - Novak Đoković je sinoć… »
Panika zbog alkaraza na Rolan garosu: Legendarni as progovorio, sam Karlos priznao da nije sve u redu!

Panika zbog alkaraza na Rolan garosu: Legendarni as progovorio, sam Karlos priznao da nije sve u redu!

Mondo pre 26 dana
Karlos Alkaraz je na Rolan Garos došao "načet", a igrama na startu turnira nije ubedio da može daleko. Karlos Alkaraz je na Rolan Garos došao "načet", a igrama na startu turnira nije ubedio da može daleko. Nakon što je govorio o formi Novaka… »
"On je moj najveći rival, već sam vam rekao!" Rodžere, slušaš li ovo? Novak je već zaboravio na tebe!

"On je moj najveći rival, već sam vam rekao!" Rodžere, slušaš li ovo? Novak je već zaboravio na tebe!

Mondo pre 26 dana
Novak Đoković je posle pobede nad Robertom Karbaljesom Baenom u drugom kolu Rolan Garosa pričao i o svojim najvećim rivalima. Od dopisnika MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Đoković je posle pobede nad Robertom Karbaljesom Baenom u… »
Novak o galami sa tribina: Nekad morate da uzvratite

Novak o galami sa tribina: Nekad morate da uzvratite

Sportski žurnal pre 26 dana
Đoković kritikovao navijača na Rolan Garosu. Novak Đoković je pružio jednu od svojih najboljih partija u 2024. godini pobedivši Roberta Karbaljesa Benu i otkrio je zašto je reagovao na jednog gledaoca na terenu Filipa Šatrijea. Đoković je… »
Gofan: Mnogi su stali na moju stranu

Gofan: Mnogi su stali na moju stranu

B92 pre 26 dana
David Gofan je završio misiju na Rolan garosu u drugom kolu porazom od Aleksandera Zvereva. Teniser iz Hamburga je slavio sa 7:6 (4), 6:2, 6:2, a Gofan je posle toga još jednom morao da odgovara na pitanja o ponašanju navijača ove sezone na turniru u… »
Zar je toliko bezobrazan? Novak Đoković otkrio šta ga je iznerviralo na Rolan Garosu

Zar je toliko bezobrazan? Novak Đoković otkrio šta ga je iznerviralo na Rolan Garosu

Večernje novosti pre 26 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće u trećem kolu Rolan Garosa protiv Italijana Lorenca Muzetija koji je u drugom kolu pobedio Francuza Gaela Monfisa 7:5, 6:1, 6:4. FOTO: Tanjug/AP Srbin je u četvrtak u drugom kolu pobedio Španca Roberta… »
Novak: "Morao sam da spustim očekivanja"

Novak: "Morao sam da spustim očekivanja"

B92 pre 26 dana
Novak Đoković je bez većih problema izborio plasman u treće kolo na Rolan Garosu. Prepustio je svega sedam gemova Špancu Robertu Karbaljesu Baeni i dobio i njihov treći susret do sada bez izgubljenog seta. Novak se sa špancem po treći put sastao i… »
Muzeti: Igrati protiv Đokovića je najveći izazov u tenisu

Muzeti: Igrati protiv Đokovića je najveći izazov u tenisu

Sport klub pre 26 dana
Lorenco Muzeti ima jak razlog da veruje u sebe protiv Novaka Đokovića, ali i još jači da strepi od najboljeg tenisera svih vremena. Baš on je pre tri godine u prva dva seta osmine finala Rolan Garosa nadigrao trostrukog šampiona ali i potom bio… »
Novak Đoković u trećem kolu Rolan Garosa igra protiv Lorenca Musetija

Novak Đoković u trećem kolu Rolan Garosa igra protiv Lorenca Musetija

Vesti online pre 26 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće u trećem kolu Rolan Garosa protiv Italijana Lorenca Musetija koji je u drugom kolu pobedio Francuza Gaela Monfisa 7:5, 6:1, 6:4. Đoković je ranije u četvrtak u drugom kolu pobedio Španca Roberta… »
Novak Đoković dobio protivnika u narednom kolu: Muzeti izbacio miljenika domaćih navijača

Novak Đoković dobio protivnika u narednom kolu: Muzeti izbacio miljenika domaćih navijača

Danas pre 26 dana
Srpski teniser Novak Đoković igraće u trećem kolu protiv Italijana Lorenca Muzetija, koji je u drugoj rundi pobedio Gaela Monfisa sa 7:5, 6:1, 6:4. Italijan, trenutno 30. igrač sveta, bez puno problema je eliminisao ljubimca domaće publike posle… »
Korak do još jednog rekorda grend slema za sva vremena: Đoković nadmašio Serenu, pred njim stoji samo Federer

Korak do još jednog rekorda grend slema za sva vremena: Đoković nadmašio Serenu, pred njim stoji samo Federer

Danas pre 26 dana
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, sasvim će sigurno prigrabiti još jedan rekord grend slema, a ima priliku da do njega dođe već na Rolan Garosu. Pobeda u drugom kolu protiv Španca Roberta Karbaljesa Baene mu je 368. na četiri najveća turnira… »
Novak Đoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa: Prvi teniser sveta konačno u šampionskoj formi

Novak Đoković se plasirao u treće kolo Rolan Garosa: Prvi teniser sveta konačno u šampionskoj formi

Danas pre 26 dana
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, pošto je u meču druge runde pobedio Španca Roberta Karbaljesa Baenu sa 6:4, 6:1, 6:2. U njihovom trećem međusobnom duelu branilac trofeja na drugom grend slemu u sezoni došao je… »
Lajović eliminisan u drugom kolu Rolan Garosa: Fric pobedio srpskog tenisera

Lajović eliminisan u drugom kolu Rolan Garosa: Fric pobedio srpskog tenisera

Danas pre 26 dana
Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u treće kolo Rolan Garosa, pošto je u meču druge runde izgubio od Amerikanca Tejlora Frica sa 6:3, 3:6, 6:3, 6:4. U duelu sa 12. igračem sveta Lajović, trenutno 61. na ATP listi, prikazao je… »
Đoković o nastupu Nikole Jokića na Olimpijskim igrama: Znam, ali neću da vam kažem

Đoković o nastupu Nikole Jokića na Olimpijskim igrama: Znam, ali neću da vam kažem

Danas pre 26 dana
Srpski teniser Novak Đoković deo konferencije za medije po završetku meča 2. kola Rolan Garosa protiv Španca Roberta Karbaljesa Baene posvetio je i Nikoli Jokiću, odnosno nastupu centra Denvera na Olimpijskim igrama u Parizu. – Imam eksluzivne… »
Đoković zadovoljan svojim partijama na početku Rolan Garosa: Verujem u svoj kvalitet, ali sam spustio očekivanja

Đoković zadovoljan svojim partijama na početku Rolan Garosa: Verujem u svoj kvalitet, ali sam spustio očekivanja

Danas pre 26 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je na konferenciji za medije posle pobede nad Robertom Karbaljesom Baenom (6:4, 6:1, 6:2) u 2. kolu Rolan Garosa, da nije došao u Pariz u dobroj formi, ali i da veruje u svoj kvalitet. – Uvek u meni postoji… »
Novak Đoković posle pobede u drugom kolu Rolan Garosa: Podigao sam igru, moram da budem zadovoljan

Novak Đoković posle pobede u drugom kolu Rolan Garosa: Podigao sam igru, moram da budem zadovoljan

Danas pre 27 dana
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle meča drugog kola Rolan Garosa, u kojem je pobedio Roberta Karbaljesa Baenu sa 6:4, 6:1, 6:2, da je zadovoljan kako je odigrao protiv Španca. – Težak je bio prvi set, jer je Roberto igrao kvalitetno i… »

Vesti dana »