Povezane vesti

„Održavao sam ga budnim, pričao sam sa njim, bio je vidno dezorijentisan“: Heroj Filip iz Čačka opisao za Novu kako je…

„Održavao sam ga budnim, pričao sam sa njim, bio je vidno dezorijentisan“: Heroj Filip iz Čačka opisao za Novu kako je…

Nova pre 30 dana
Teške saobraćajne nesreće svakodnevna su pojava na putevima u Srbiji. Veliki broj ljudi nastrada ili bude povređen, a mnogi životi mogli su biti spaseni da je učesnicima pružena adekvatna prva pomoć. Heroj Filip Veličković, zamenik komandira… »
"Ležao je krvav pored smrskanog auta" Filip je heroj iz Čačka koji je bio na mestu nesreće, a svi pričaju o njegovom…

"Ležao je krvav pored smrskanog auta" Filip je heroj iz Čačka koji je bio na mestu nesreće, a svi pričaju o njegovom…

Kurir pre 30 dana
Na auto-putu Miloš Veliki u pravcu iz Beograda ka Čačku u blizini naplatne rampe Obrenovac došlo je do težeg sudara dva putnička vozila, pežoa čačanskih i audija užičkih tablica. Sreća u nesreći je to što je neposredno nakon udesa na licu… »
"Video sam da leži krvav pored smrskanog automobila": Filip postupio herojski, odmah pritekao u pomoć

"Video sam da leži krvav pored smrskanog automobila": Filip postupio herojski, odmah pritekao u pomoć

Mondo pre 30 dana
Nesreća se dogodila na auto-putu Miloš Veliki zbog najverovatnije neprilagođene brzine. Nesreća se dogodila na auto-putu Miloš Veliki zbog najverovatnije neprilagođene brzine. Na auto-putu Miloš Veliki u pravcu iz Beograda ka Čačku u blizini… »
(Video, foto) krvav je sedeo pored smrskanog automobila; Filip iz Čačka se našao u pravo vreme na mestu nesreće i poneo…

(Video, foto) krvav je sedeo pored smrskanog automobila; Filip iz Čačka se našao u pravo vreme na mestu nesreće i poneo…

Dnevnik pre 30 dana
ČAČAK: Na auto-putu Miloš Veliki u pravcu iz Beograda ka Čačku u blizini naplatne rampe Obrenovac došlo je do težeg sudara dva putnička vozila, pežoa čačanskih i audija užičkih tablica. Sreća u nesreći je to što je neposredno nakon udesa… »

Vesti dana »