Povezane vesti

Selektor Srbije o prozivkama igrača, a posebno Radonjića: „Niko nije tu zbog lepe frizure ili tako nešto”

Selektor Srbije o prozivkama igrača, a posebno Radonjića: „Niko nije tu zbog lepe frizure ili tako nešto”

Dnevnik pre 26 dana
BEOGRAD: „Spisak od 26 fudbalera za EURO je ono najbolje što Srbija ima. Ja sam ovde da donosim odluke, a ne da nekom činim nešto. Dobro sam razmislio i sa ovom grupom sam potpuno zadovoljan”, rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije… »
Selektor Piksi o spisku za euro i ciljevima: "Englezi nisu vanzemaljci, Srbija će dobro izgledati u Nemačkoj"

Selektor Piksi o spisku za euro i ciljevima: "Englezi nisu vanzemaljci, Srbija će dobro izgledati u Nemačkoj"

Telegraf pre 26 dana
Prenos konferencije pratite uživo na Telegraf Sportu. Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se javnosti u Srbiji pred nastup nacionalnog tima na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj i tom prilikom govorio je o konačnom spisku, kao i… »
Selektor Stojković obećava: Bili smo kilavi ali će u Nemačkoj biti drugačije, voleo bih da dođemo do četvrtfinala

Selektor Stojković obećava: Bili smo kilavi ali će u Nemačkoj biti drugačije, voleo bih da dođemo do četvrtfinala

Danas pre 26 dana
Šef struke reprezentacije Srbije poručuje da će „orlovi“ dve prijateljske utakmice sa Austrijom (4. jun) i Švedskom (8. jun) shvatiti krajnje takmičarski i ozbiljno. Poslednjih par dana deo reprezentativaca Srbije predano radi u Sportskom centru… »
“Kako smo bili kilavi u kvalifikacijama sada je šansa da popravimo utisak”

“Kako smo bili kilavi u kvalifikacijama sada je šansa da popravimo utisak”

Sportski žurnal pre 26 dana
Stojković pričao o predstojećim pripremnim utakmicama. U sklopu priprema Srbija će igrati prijateljske utakmice protiv Austrije i Švedske, a prva je 4. juna u Beču. Selektor Dragan Stojković je rekao da ekipa te utakmice shvata najozbiljnije i da… »
Nećemo biti opet kilavi, nego pravi! Piksi objasnio sve o spisku: Niko nije ovde jer ima lepu frizuru!

Nećemo biti opet kilavi, nego pravi! Piksi objasnio sve o spisku: Niko nije ovde jer ima lepu frizuru!

Mondo pre 26 dana
Dragan Stojković Piksi obratio se povodom spiska za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj i objasnio svoj izbor igrača. Dragan Stojković Piksi obratio se povodom spiska za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj i objasnio svoj izbor igrača. Selektor fudbalske… »
"Savest mi je čista"! Selektor Srbije objasnio zašto nema Radonjića i Erakovića, pa zapretio Englezima posle sramnih uvreda

"Savest mi je čista"! Selektor Srbije objasnio zašto nema Radonjića i Erakovića, pa zapretio Englezima posle sramnih uvreda

Večernje novosti pre 26 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi danas se prvi put obratio javnosti otkako su se "orlovi" okupili za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. FOTO: AP/Tanjug - Ja sam ovde da odgovaram na sva vaša pitanja, kao i uvek. Izuzetno me… »
Stojković: "Momci se žene redom, biće ozbiljnije! Voleo bih četvrtfinale EP!"

Stojković: "Momci se žene redom, biće ozbiljnije! Voleo bih četvrtfinale EP!"

Sportske.net pre 26 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković obratio se ovog popodneva javnosti uoči okupljanja u Staroj Pazovi povodom početka priprema za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj. Srbija će prvobitno odigrati dve prijateljske utakmice protiv… »
Piksi bez dlake na jeziku o raznim temama: Selektor Srbije o spisku, slučaju Radonjić, novom ugovoru a ovo je prvi cilj u…

Piksi bez dlake na jeziku o raznim temama: Selektor Srbije o spisku, slučaju Radonjić, novom ugovoru a ovo je prvi cilj u…

Kurir pre 26 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi danas se obratio novinarima pred Evropsko prvenstvo koje će se održati u Nemačkoj. Konferencija za medije održala se u Kući fudbala u Staroj Pazovi, gde je Piksi obrazložio spisak… »
Piksi "objasnio" Radonjića i Erakovića, "Naučili smo u Kataru"; "Voleo bih da uđemo u 8" VIDEO

Piksi "objasnio" Radonjića i Erakovića, "Naučili smo u Kataru"; "Voleo bih da uđemo u 8" VIDEO

B92 pre 26 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi, obraća se medijima povodom priprema reprezentacije za učešće na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Uvodno pitanje bilo je okupljanje fudbalera i ko trenutno fali u trening centru od… »
Stojković: U Nemačku vodim najbolje što Srbija ima, moje je da donosim odluke

Stojković: U Nemačku vodim najbolje što Srbija ima, moje je da donosim odluke

Sportski žurnal pre 26 dana
Selektor je rekao da su svi igrači koji su bili na širem spisku zaslužili poziv. Dragan Stojković Piksi održao je prvu konferenciju za medije uoči Evropskog prvenstva u Nemačkoj. - Spisak od 26 fudbalera za EURO je ono najbolje što Srbija ima. Ja… »
Piksi UŽIVO: ''Niko ovde nije zato što mi je brat od tetke ili što ima lepu frizuru''

Piksi UŽIVO: ''Niko ovde nije zato što mi je brat od tetke ili što ima lepu frizuru''

Sportske.net pre 26 dana
Kako je i najavljeno iz FSS, u 11 časova počela je pres konferencija selektora Dragana Stojkovića Piksija, povodom predstojećeg Evrošskog prvenstva i spiska od 26 igrača za koje se odlučio. ''Niko ovde nije zato što mi je brat od tetke ili što… »
Piksi UŽIVO: ''Mijailović i Spajić su zasluženo sa nama!''

Piksi UŽIVO: ''Mijailović i Spajić su zasluženo sa nama!''

Sportske.net pre 26 dana
Nije bilo mnogo polemika oko spiska selektora Dragana Stojkovića Piksija uoči Evropskog prvenstva u Nemačkoj, a pažnju je osim izostanaka Nemanje Radonjića i Strahinje Erakovića privuklo to što su se na spisku našla i dvojica Zvezdinih fudbalera -… »
Selektor Danske objavio spisak igrača za Evropsko prvenstvo u fudbalu

Selektor Danske objavio spisak igrača za Evropsko prvenstvo u fudbalu

Danas pre 27 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Danske Kasper Hjulmand objavio je spisak za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj, preneo je danas fudbalski savez te zemlje. Prvenstvo u Nemačkoj održaće se od 14. juna do 14. jula, a Danska će igrati u Grupi C sa Srbijom… »

Vesti dana »