Povezane vesti

Đurić: Bliskost srpskog i mađarskog naroda najbolji zalog za budućnost

Đurić: Bliskost srpskog i mađarskog naroda najbolji zalog za budućnost

Beta pre 30 dana
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić ocenio je danas u razgovoru sa ambasadorom Mađarske u Beogradu Jožefom Mađarom da dve zemlje povezuju dobri međudržavni, ali i međuljudski odnosi, izrazivši zadovoljstvo što je mandat ministra… »
Marko Đurić: Raduje me jer će Mađarska predsedavati Savetom EU

Marko Đurić: Raduje me jer će Mađarska predsedavati Savetom EU

Danas pre 30 dana
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić izjavio je danas da Beograd veoma ceni činjenicu da je Mađarska jedan od glavnih zagovornika proširenja Evropske unije i istakao da ga posebno raduje predstojeće mađarsko predsedavanje Savetom EU… »
Ministar Marko Đurić s ambasadorom Mađarske: Bliski odnosi naših dvaju naroda najveće su bogatstvo

Ministar Marko Đurić s ambasadorom Mađarske: Bliski odnosi naših dvaju naroda najveće su bogatstvo

Kurir pre 30 dana
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić imao je danas susret sa ambasadorom Mađarske Jožefom Mađarom kojem je rekao da veoma ceni činjenicu da je Mađarska jedan od glavnih zagovornika proširenja EU, saopštilo je Ministarstvo spoljnih… »
Đurić: Bliskost srpskog i mađarskog naroda najbolji zalog za budućnost

Đurić: Bliskost srpskog i mađarskog naroda najbolji zalog za budućnost

Novi magazin pre 30 dana
Ministar spoljnih poslova Srbije Marko Đurić ocenio je danas u razgovoru sa ambasadorom Mađarske u Beogradu Jožefom Mađarom da dve zemlje povezuju dobri međudržavni, ali i međuljudski odnosi, izrazivši zadovoljstvo što je mandat ministra… »
Đurić: Bliskost srpskog i mađarskog naroda najbolji zalog za budućnost

Đurić: Bliskost srpskog i mađarskog naroda najbolji zalog za budućnost

RTV pre 30 dana
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić imao je danas kurtoazni susret sa ambasadorom Mađarske Jožefom Mađarom. „Posebno mi je zadovoljstvo što sam mandat ministra spoljnih poslova simbolično započeo posetom Budimpešti… »

Vesti dana »