Povezane vesti
On je najstariji pčelar u Srbiji, za sezonu izvrca na stotine kila meda: Deda Staniša ima 87 godina a radi kao mladić (foto)
Blic 31.05.2024
Da su godine samo jedan običan broj na papiru na svom primeru najbolje dokazuje i starina Staniša Vuksanović iz sela Dobrnje kod Petrovca na Mlavu. Sa svojih 87 godina, duboko je zagazio u devetu deceniju, ali vitalan kao da mu je trideset godina manje… »
Upoznajte deda stanišu, najstarijeg pčelara u Srbiji u medu je tajnja njegove vitalnosti i ima posebnu poruku za mlade…
Dnevnik 31.05.2024
PETROVAC NA MLAVI: Da su godine samo jedan običan broj na papiru na svom primeru najbolje dokazuje i starina Staniša Vuksanović iz sela Dobrnje kod Petrovca na Mlavu. Sa svojih 87 godina, duboko je zagazio u devetu deceniju, ali vitalan kao da mu je… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi objavili mapu protesta: Evo kojim ulicama će se sutra šetati i šta će sve biti zatvoreno (foto)
Blic pre 22 minutajoš 50 povezanih

FOTO, VIDEO Studenti napravili četiri lutke-karikature: Predstavljaju zahteve blokada
Radio 021 pre 57 minutajoš 96 povezanih

MUP: Određeno zadržavanje osumnjičenom da je u Žarkovu automobilom oborio tri osobe
RTV pre 39 minutajoš 30 povezanih