Povezane vesti

Grupa Laibach odgovorila na Bajaginu priču o Rammsteinu

Grupa Laibach odgovorila na Bajaginu priču o Rammsteinu

Telegraf pre 31 dana
“S obzirom na to, da je izjava Momčila Bajagića Bajage o Rammsteinu u Laibachu postala viralna, možda je ipak higijenski da se na nju odzovemo", naveli su iz slovenačkog benda. Grupa Laibach je reagovala je na priču Momčila Bajagića Bajaga o… »
"Ako sam pogrešio, izvinjavam se" Bajaga se oglasio zbog Lajbaha - Tako sam čuo od organizatora

"Ako sam pogrešio, izvinjavam se" Bajaga se oglasio zbog Lajbaha - Tako sam čuo od organizatora

Mondo pre 30 dana
Bend Lajbah reagovao saopštenjem, oglasio se Bajaga. Bend Lajbah reagovao saopštenjem, oglasio se Bajaga Nakon što su se članovi benda Lajbah oglasili i poručili Bajagi da ne govori istinu kada je u pitanju njihov odnos sa grupom Ramštajn i mesto… »
Nakon Lajbaha, oglasio se Bajaga: „Ako sam pogrešio…“

Nakon Lajbaha, oglasio se Bajaga: „Ako sam pogrešio…“

City magazine pre 30 dana
Nakon što su se članovi benda Lajbah oglasili i poručil i Bajagi da ne govori istinu kada je u pitanju njihov odnos sa grupom Ramštajn i mesto gde je taj bend svirao u Sloveniji, popularni beogradski muzičar kaže za Nova.rs da se izvinjava… »
„Klasičan srpski humor i dementno ribarsko preterivanje“: Lajbah se oglasio povodom Bajagine priče o Ramštajnu

„Klasičan srpski humor i dementno ribarsko preterivanje“: Lajbah se oglasio povodom Bajagine priče o Ramštajnu

City magazine pre 31 dana
Momčilo Bajagić Bajaga je u podkastu “Agelast” Galeba Nikačevića ispričao da je svojevremeno svirao sa Ramštajnom na jednom festivalu u Sloveniji, a potom ispričao i “anegdotu”, kako je tada Ramštajn tražio da se upozna sa svojim idolima… »

Vesti dana »