Povezane vesti

"Toni montano je umro zbog mene" Živeo u nehumanim uslovima, bez struje i vode, sad šokirao izjavom

"Toni montano je umro zbog mene" Živeo u nehumanim uslovima, bez struje i vode, sad šokirao izjavom

Mondo pre 28 dana
Bubnjar YU grupe plakao zbog smrti prijatelja Tonija Montana. Bubnjar YU grupe plakao zbog smrti prijatelja Tonija Montana Bivši bubnjar Ju grupe Slobodan Jurišić Jura, koji je nedavno na društvenom mrežama objavio da živi u nehumanim uslovima u… »
"Toni montano je umro zbog mene..." Bubnjar yu grupe posle teške bede šokirao izjavom: Kad sam saznao plakao sam ceo dan

"Toni montano je umro zbog mene..." Bubnjar yu grupe posle teške bede šokirao izjavom: Kad sam saznao plakao sam ceo dan

Kurir pre 28 dana
Bivši bubnjar Ju grupe Slobodan Jurišić Jura, koji je nedavno na društvenom mrežama objavio da živi u nehumanim uslovima u Perlezu, u kući bez struje i vode, život se okrenuo za 180 stepeni, o čemu je pisao Kurir. Naime, on sada uživa u ljubavi… »
"Toni montano je umro zbog mene": Šok izjava muzičara: "Hteo je da dođe kod mene, video je kako živim"

"Toni montano je umro zbog mene": Šok izjava muzičara: "Hteo je da dođe kod mene, video je kako živim"

Blic pre 29 dana
Slobodan Jurišić Jura, nekadašnji bubnjar "YU grupe", nedavno rastužio javnost kada je pokazao da živi u nemaštini. Njegov se život sada preokrenuo jer živi u kući od 200 kvadrata sa novom devojkom. Kako je nedavno preminuo njegov kolega Toni… »
Muzičar "Yu grupe" iznenadio morbidnom izjavom, jedno ga boli: "Toni Montana je umro zbog mene ..."

Muzičar "Yu grupe" iznenadio morbidnom izjavom, jedno ga boli: "Toni Montana je umro zbog mene ..."

Telegraf pre 29 dana
Muzičar se oglasio za Telegraf. Nekadašnji bubnjar " YU grupe", Slobodan Jurišić Jura nedavno se oglasio potresnom objavom u kojoj je tvrdio da živi u kući bez struje i vode u Perlezu, a nakon oglašavanja, njegovo stanje se potpuno popravilo… »
Muzičaru koji je živeo u teškoj bedi, pomogla jedna žena, uselio se kod nje: "u vezi je sa vlasnicom kuće"

Muzičaru koji je živeo u teškoj bedi, pomogla jedna žena, uselio se kod nje: "u vezi je sa vlasnicom kuće"

Telegraf pre 29 dana
On je nedavno potvrdio da mu je u životu sve ponovo krenulo na bolje, te da sada živi sa jednom ženom koja mu je ponudila pomoć. Nekadašnji bubnjar " YU grupe", Slobodan Jurišić Jura nedavno se oglasio potresnom objavom u kojoj je tvrdio da živi u… »

Vesti dana »