Povezane vesti

„Kamo sreće da sam i ja stradao te noći, umesto Stefana i da nisam doživeo ovu sramnu odluku“: Ogorčena porodica Filić…

„Kamo sreće da sam i ja stradao te noći, umesto Stefana i da nisam doživeo ovu sramnu odluku“: Ogorčena porodica Filić…

Nova pre 31 dana
Apelacioni sud u Beogradu smanjio je za tri godine zatvora kaznu Nikoli Bojoviću, koji je pravosnažno osuđen za ubistvo Stefana Filića 2. februara 2020. Prvostepenom presudom, podsetimo, on je bio osuđen na 18 godina zatvora, ali je Apelacioni sud… »
"Kamo sreće da sam stradao umesto Stefana, da ne doživim sramnu odluku suda": Oglasio se otac Stefana Filića

"Kamo sreće da sam stradao umesto Stefana, da ne doživim sramnu odluku suda": Oglasio se otac Stefana Filića

Telegraf pre 31 dana
Stefanov otac je odluku Apelacionog suda shvatio kao nagradu za osuđene. Prvostepeno osuđenima Nikoli Bojoviću i Mitru Pandureviću smanjene su kazne zatvora za ubistvo Stefana Filića, navedeno je danas u obrazloženju presude Apelacionog suda… »
Smanjena kazna ubici Stefana Filića! Šutirao ga dok je bio na pločniku zbog jednog osmeha! Otkriveni detalji odluke suda

Smanjena kazna ubici Stefana Filića! Šutirao ga dok je bio na pločniku zbog jednog osmeha! Otkriveni detalji odluke suda

Blic pre 31 dana
Apelacioni sud u Beogradu smanjio je za tri godine zatvora kaznu Nikoli Bojoviću, koji je pravosnažno osuđen za ubistvo Stefana Filića 2. februara 2020. Prvostepenom presudom, podsetimo, on je bio osuđen na 18 godina zatvora, ali je Apelacioni sud… »
Smanjene kazne zatvora okrivljenim da su Filića pretukli na smrt

Smanjene kazne zatvora okrivljenim da su Filića pretukli na smrt

Insajder pre 31 dana
Apelacioni sud u Beogradu smanjio je kazne zatvora i pravosnažno osudio Nikolu Bojovića i Mitra Pandurevića na kazne zatvora zbog prebijanja na smrt Stefana Filića (19) 2. februara 2020. godine. Bojović, koji je prvostepeno bio osuđen na kaznu… »
Apelacioni sud smanjio kazne osuđenim za ubistvo Stefana Filića: Bojović dobio 15 godina, Pandurević tri

Apelacioni sud smanjio kazne osuđenim za ubistvo Stefana Filića: Bojović dobio 15 godina, Pandurević tri

Telegraf pre 31 dana
Nikola Bojović prvostepeno je osuđen na 18 godina zatvora, dok je pandureviću izrečena kazna od 15 godina. Apelacioni sud doneo je drugostepenu predsudu za ubistvo Stefana Filića u velikoj plani, kojom je Nikola Bojović osuđen na 15 godina zatvora… »
Ubica na trotinetu osuđen na 20 godina robije! Ušetao u kafić obučen kao radnik, pa izrešetao Luku Žižića u punom…

Ubica na trotinetu osuđen na 20 godina robije! Ušetao u kafić obučen kao radnik, pa izrešetao Luku Žižića u punom…

Blic pre 31 dana
Stefan Milašinović pravnosnažno je osuđen na 20 godina zatvora zbog ubistva Luke Žižića u kafiću "Ritual" na Novom Beograd 28. aprila 2022. godine. Apelacioni sud, u odnosu na optuženog Jovana Ugrenovića koji je bio osuđen na godinu dana i… »
Smanjena kazna ubici Stefana Filića: Šutirao ga u glavu dok je ležao na pločniku, sve zbog jednog osmeha! Obrazloženje…

Smanjena kazna ubici Stefana Filića: Šutirao ga u glavu dok je ležao na pločniku, sve zbog jednog osmeha! Obrazloženje…

Kurir pre 31 dana
Apelacioni sud u Beogradu smanjio je za tri godine zatvora kaznu Nikoli Bojoviću, koji je pravosnažno osuđen za ubistvo Stefana Filića 2. februara 2020. Prvostepenom presudom, podsetimo, on je bio osuđen na 18 godina zatvora, ali je Apelacioni sud… »
Ušetao u kafić obučen kao radnik, pa izrešetao luku Žižića: Ubici na trotinetu potvrđeno 20 godina robije!

Ušetao u kafić obučen kao radnik, pa izrešetao luku Žižića: Ubici na trotinetu potvrđeno 20 godina robije!

Kurir pre 31 dana
Stefan Milašinović pravnosnažno je osuđen na 20 godina zatvora zbog ubistva Luke Žižića u kafiću "Ritual" na Novom Beograd 28. aprila 2022. Apelacioni sud, u odnosu na optuženog Jovana Ugrenovića koji je bio osuđen na godinu dana i šest meseci… »
Milašinović osuđen na kaznu zatvora od 20 godina za ubistvo Žižića

Milašinović osuđen na kaznu zatvora od 20 godina za ubistvo Žižića

Telegraf 31.05.2024
Prvostepeni sud je Milašinoviću za krivično delo ubistvo utvrdio kaznu zatvora od 14 i po godina, za oružje utvrdio kaznu od četiri godine i za izazivanje opšte opasnosti tri godine, te mu je izrekao jedinstvenu kaznu zatvora od 20 godina… »

Vesti dana »