Povezane vesti

Suze Olge Danilović obišle svet: Pogledajte emotivni trenutak! (VIDEO)

Suze Olge Danilović obišle svet: Pogledajte emotivni trenutak! (VIDEO)

Svet plus pre 28 dana
Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u osminu finala Roland Garrosa, savladavši Donu Vekić u maratonskom meču šesnaestine finala. Iako je bila na korak od eliminacije, Olga je skupila snagu i pokazala da je sve moguće kada se nešto jako… »
Novakov "hardver" će biti na testu! Šta čeka Đokovića protiv Musetija? Italijanska kuhinja može da zakuva veliki problem!

Novakov "hardver" će biti na testu! Šta čeka Đokovića protiv Musetija? Italijanska kuhinja može da zakuva veliki problem!

Kurir pre 27 dana
Specijalni izveštač Kurira sa Rolan Garosa, Vuk Brajović Pakleno je izgledalo “vatreno krštenje” skoro nepoznatog ali talentovanog Lorenca Musetija u mečevima sa Novakom Đokovićem te 2021. na Rolan Garosu, u meču osmina finala u kome je… »
"Znam je od kad je bila juniorka" Olgina naredna protivnica biranim rečima hvalila srpsku teniserku: Sve je moguće...

"Znam je od kad je bila juniorka" Olgina naredna protivnica biranim rečima hvalila srpsku teniserku: Sve je moguće...

Kurir pre 27 dana
Srpska teniserka Olga Danilović sve je oduševila dosadašnjim nastupima na Rolan Garosu. Stigla je Olga do osmine finala gde će igrati protiv Čehinje Markete Vondorušove koja nije krila da je oduševljena Srpkinjom: - Gledala sam njen meč pošto sam… »
Majka mu je srpkinja, ludo se zabavljao sa ronaldovom bivšom! On je najveća podrška Olgi Danilović! Zbog nje se potpuno…

Majka mu je srpkinja, ludo se zabavljao sa ronaldovom bivšom! On je najveća podrška Olgi Danilović! Zbog nje se potpuno…

Kurir pre 27 dana
Olga Danilović prva je zvezda ovogodišnjeg Rolan Garosa. Srpkinja igra maestralno, plasirala se u osminu finala i omogućila našoj zemlji da prvi put posle devet godina ima teniserku u ovoj fazi nekog grend slem turnira. Blista Olga na terenu, ali i… »
Niko nikad kao Olga Danilović! Istorija tenisa ovo ne pamti: Nestvaran podatak koji govori kakvo je čudo Srpkinja napravila!

Niko nikad kao Olga Danilović! Istorija tenisa ovo ne pamti: Nestvaran podatak koji govori kakvo je čudo Srpkinja napravila!

Kurir pre 28 dana
Srpska teniserka Olga Danilović blista na Rolan Garosu. Ona je stigla do osmine finala ovog grend slem turnira, a preokretom protiv Done Vekić uspela je da uđe u istoriju tenisa! O čemu se zapravo radi? Olga je savladala hrvatsku teniserku sa 2:1 u… »
Ovo što je Olga Danilović uradila nije niko u istoriji tenisa: Srpkinja ispisala nove stranice!

Ovo što je Olga Danilović uradila nije niko u istoriji tenisa: Srpkinja ispisala nove stranice!

Telegraf pre 28 dana
Posle devet godina osmina finala Grend slema za neku našu teniserku. Nestvaran preokret načinila je Olga Danilović u petak na Rolan Garosu, pravi istorijski u svakom smislu. Srpkinja koja konstantno igra u promenljivoj formi je to prikazala i u samo… »

Vesti dana »