Povezane vesti

Utegla se u lateks, grudi kipe iz korseta! Šok izdanje Mirjane Karanović - pre nedelju dana bila u Urgentnom!

Utegla se u lateks, grudi kipe iz korseta! Šok izdanje Mirjane Karanović - pre nedelju dana bila u Urgentnom!

Mondo 01.06.2024
Glumica je dobila pregršt laskavih komentara na račun izgleda! Glumica je dobila pregršt laskavih komentara na račun izgleda! Glumica Mirjana Karanović nedavno je završila u Urgentnom centru zbog zdravstvenih problema. Ona je viđena u zdravstvenoj… »
„Bilo me stid da priznam da sam sama i uplašena“: Mirjana Karanović otkrila zbog čega je ostala bez nekih prijatelja

„Bilo me stid da priznam da sam sama i uplašena“: Mirjana Karanović otkrila zbog čega je ostala bez nekih prijatelja

Nova 01.06.2024
Glumica Mirjana Karanović gostovala je u emisiji svog kolege Andrije Miloševića i govorila o brojnim temama. Između ostalog, rekla je i zbog čega je izgubila neke svoje prijatelje. „Osećaš se usamljeno često u životu, ali ja sam naučila jednu… »
(Foto) utegla se u lateks, grudi u prvom planu: Mirjana Karanović nakon zdravstvenih problema ponovo sija, a evo šta je povod

(Foto) utegla se u lateks, grudi u prvom planu: Mirjana Karanović nakon zdravstvenih problema ponovo sija, a evo šta je povod

Blic 01.06.2024
Glumica Mirjana Karanović nedavno je završila u Urgentnom centru zbog zdravstvenih problema, a nakon kratkoh predaha ona se vratila poslu i svakodnevnim obavezama. Naime, Mirjana Karanović objavila je fotografiju na svom Instagram profilu , a tom… »

Vesti dana »