Povezane vesti

Pobegla sam od kuće, moji su bili protiv te veze: Viki Miljković otkrila detalje borbe za ljubav sa Tašketom

Pobegla sam od kuće, moji su bili protiv te veze: Viki Miljković otkrila detalje borbe za ljubav sa Tašketom

Večernje novosti 01.06.2024
VIOLETA VIKI MILjKOVIĆ imala je samo 18 godina kada je pobegla od kuće kako bi se udala za svog supruga Dragana Taškovića Tašketa. Foto: Nikola Skenderija Pevačica i njena kuma Svetlana Ceca Ražnatović u isto vreme su upoznale svoje bračne… »
Viki Miljković sa 18 godina pobegla od kuće kako bi se udala za Tašketa: „Roditelji su me zatvorili kad su čuli da smo…

Viki Miljković sa 18 godina pobegla od kuće kako bi se udala za Tašketa: „Roditelji su me zatvorili kad su čuli da smo…

Nova 01.06.2024
Ovako je počela jedna od najvećih ljubavi na estradi. Poznata pevačica Viki Miljković imala je samo 18 godina kada je pobegla od kuće kako bi se udala za svog supruga Dragana Taškovića Tašketa. Viki i Svetlana Ceca Ražnatović u isto vreme su… »
Folkerka zbog ljubavi pobegla od kuće sa 18 godina - Roditelji su je zatvorili kada su saznali: "nisam imala kud"

Folkerka zbog ljubavi pobegla od kuće sa 18 godina - Roditelji su je zatvorili kada su saznali: "nisam imala kud"

Blic 01.06.2024
Pevačica Viki Miljković uživa u srećnom braku sa Draganom Taškovićem Tašketom, a malo ko zna kako je izgledao početak njihove ljubavi. Viki Miljković imala je samo 18 godina kada je pobegla od kuće kako bi se udala za svog supruga Dragana… »
"Pobegla sam od kuće, moji su bili protiv te veze" Viki Miljković otkrila detalje borbe za ljubav s Tašketom: Bila sam…

"Pobegla sam od kuće, moji su bili protiv te veze" Viki Miljković otkrila detalje borbe za ljubav s Tašketom: Bila sam…

Kurir 01.06.2024
Viki Miljković imala je samo 18 godina kada je pobegla od kuće kako bi se udala za svog supruga Dragana Taškovića Tašketa. Pevačica i njena kuma Svetlana Ceca Ražnatović u isto vreme su upoznale svoje bračne supružnike. - Iste večeri smo… »

Vesti dana »