Povezane vesti
Ministar Gašić obišao Fabriku municije „ Prvi partizan” u Užicu
Politika 01.06.2024
Ministar odbrane Bratislav Gašić obišao je danas fabriku municije „Prvi partizan” u Užicu i tom prilikom izjavio da mu je drago što vidi da svi proizvodni pogoni rade punim kapacitetom. Kako se navodi u saopštenju Ministarstva odbrane, Gašić je izrazio… »
Gašić u 'Prvom partizanu': Modernizacija opreme za proizvodnju municije
Beta 01.06.2024
Ministar odbrane Bratislav Gašić obišao je danas pogone za proizvodnju streljačke municije u fabrici "Prvi partizan", u Užicu, gde mu je predstavljen deo opreme nabavljene u sklopu modernizacije kapaciteta i novog investicionog ciklusa. On je izrazio… »
Ministar Gašić obišao Fabriku municije " Prvi partizan" u Užicu
Euronews 01.06.2024
Ministar odbrane Bratislav Gašić obišao je danas fabriku municije "Prvi partizan" u Užicu i tom prilikom izjavio da mu je drago što vidi da svi proizvodni pogoni rade punim kapacitetom. Kako se navodi u saopštenju Ministarstva odbrane, Gašić je izrazio… »
Ministar Gašić u „Prvom partizanu“ u Užicu
Telegraf 01.06.2024
Ministar Gašić posebno je ukazao na značaj zapošljavanja mladih stručnjaka u našu odbrambenu industriju, što je jedan od prioritetnih zadataka. Ministar odbrane Bratislav Gašić obišao je danas fabriku municije „Prvi partizan“ u Užicu. Tom prilikom… »
Vesti dana »

Krivična prijava protiv Bojovića i Miloševića podneta i VJT u Novom Sadu
RTV pre 1 satjoš 13 povezanih

AMSS: Opterećeni putevi u smeru ka Mađarskoj i Hrvatskoj, vozila na Batrovcima čekaju četiri sata
Novi magazin pre 2 satajoš 12 povezanih

Austrijska državna televizija: Vučić taktizira nasiljem i dijalogom, a EU ćuti
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Savet roditelja ETŠ Pupin: Zašto je škola ćutala na ponižavanje svojih učenika
Nova pre 53 minutajoš 6 povezanih