Povezane vesti

Sabalenka o srpskim navijačima: ''Ovo je najbolja stvar koju sam čula!''

Sabalenka o srpskim navijačima: ''Ovo je najbolja stvar koju sam čula!''

Sportske.net 01.06.2024
Beloruska teniserka Arina Sabalenka plasirala se danas u osminu finala Rolan Garosa, pošto je u dva seta bila bolja od Paole Badose. Posle meča je zanimljivo bilo na pres konferenciji, gde je Arini postavljeno pitanje i u vezi podrške koju dobija od… »
Sabalenka dobila pitanje o Srbiji: "Ovo je najbolja stvar koju sam čula"

Sabalenka dobila pitanje o Srbiji: "Ovo je najbolja stvar koju sam čula"

B92 01.06.2024
Beloruska teniserka Arina Sabalenka srećna je što većina navijača u Srbiji ima pozitivan stav o njoj. Sabalanka, koja je savladala Paulu Badosu sa 2-0 u trećem kolu Rolan Garosa, odgovarala je na pitanja novinara na konferenciji. Jedno od tih pitanja… »
Rekao sam sabalenki šta o njoj misle u Srbiji! Pogledajte reakciju: Najbolja stvar koju sam čula!

Rekao sam sabalenki šta o njoj misle u Srbiji! Pogledajte reakciju: Najbolja stvar koju sam čula!

Mondo 01.06.2024
Arina Sabalenka pričala je i o podršci koju dobija iz Srbije i pozitinim komentarima. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Arina Sabalenka pričala je i o podršci koju dobija iz Srbije i pozitinim komentarima. Od izveštača MONDA… »
Sabalenki na konferenciji rekli da ima podršku iz Srbije, oduševila se: "To je najlepša stvar koju sam čula"

Sabalenki na konferenciji rekli da ima podršku iz Srbije, oduševila se: "To je najlepša stvar koju sam čula"

Telegraf 01.06.2024
Beloruskinji je bilo i više nego drago zbog podrške navijača iz naše zemlje. Susret dve velike prijateljice, Paule Badose i Arine Sabalenke na kraju je pripao beloruskoj teniserki, koja se na taj način plasirala u osminu finala Rolan Garosa i to… »

Vesti dana »