Povezane vesti

Svađale smo se: Marija Šerifović uputila moćnu poruku Jovani Pajić

Svađale smo se: Marija Šerifović uputila moćnu poruku Jovani Pajić

Večernje novosti 01.06.2024
JOVANA PAJIĆ nakon razvoda od supruga Aleksandra Cvetkovića se u velikom stilu vraća na muzičku scena, a sada joj se tim povodom javno obratila Marija Šerifović. Foto: Novosti - Teško mi je da poverujem, ali eto izgleda da se dešava. Ljudi da samo… »
Marija Šerifović se javno obratila Jovani Pajić: Teško mi je da poverujem! (VIDEO)

Marija Šerifović se javno obratila Jovani Pajić: Teško mi je da poverujem! (VIDEO)

Svet plus 01.06.2024
Posle višegodišnje pauze, Jovana Pajić snimila je novu pesmu "Ludilo moje", koja je odmah osvojila publiku. Na Instagramu, Marija Šerifović je emotivno podržala svoju prijateljicu i koleginicu. "Teško mi je da poverujem, ali eto, izgleda da se… »
"Trebalo joj je vreme da se vrati sebi": Marija Šerifović progovorila o odnosu sa Jovanom Pajić

"Trebalo joj je vreme da se vrati sebi": Marija Šerifović progovorila o odnosu sa Jovanom Pajić

Mondo 01.06.2024
Jovana Pajić, vratila se na scenu sa velikim letnjim hitom "Ludilo moje", a sada joj se javno obratila Marija Šerifović. Jovana Pajić, vratila se na scenu sa velikim letnjim hitom "Ludilo moje", a sada joj se javno obratila Marija Šerifović. Poznato… »
„Jedva sam uspela da je ubedim“: Marija Šerifović je „kriva“ zbog svega što se danas desilo našoj pevačici VIDEO

„Jedva sam uspela da je ubedim“: Marija Šerifović je „kriva“ zbog svega što se danas desilo našoj pevačici VIDEO

Nova 01.06.2024
Muzička zvezda Jovana Pajić, posle dugo vremena, na scenu se vraća velikim letnjim hitom intrigantnog naslova „Ludilo moje“, za koji muziku i tekst potpisuje hit mejker Bane Opačić. "Krivicu" za njen povratak muzici preuzela je pop zvezda Marija… »
"Svađali smo se" Marija Šerifović poslala intimnu poruku Jovani Pajić, ona se odmah oglasila: Rećiću vam golu istinu...

"Svađali smo se" Marija Šerifović poslala intimnu poruku Jovani Pajić, ona se odmah oglasila: Rećiću vam golu istinu...

Kurir 01.06.2024
Pevačica Jovana Pajić, nakon razvoda od supruga Aleksandra Cvetkovića se u velikom stilu vraća na muzičku scena, a sada joj se tim povodom javno obratila Marija Šerifović. - Teško mi je da poverujem, ali eto izgleda da se dešava. Ljudi da samo… »
"Svađali smo se": Marija Šerifović progovorila o odnosu sa Jovanom Pajić, a pevačica poručila: "Ovo je moj život"

"Svađali smo se": Marija Šerifović progovorila o odnosu sa Jovanom Pajić, a pevačica poručila: "Ovo je moj život"

Blic 01.06.2024
Pevačica Jovana Pajić, posle dugo vremena, na scenu se vratila sa velikim letnjim hitom „Ludilo moje“, a sada joj se javno obratila Marija Šerifović. - Teško mi je da poverujem, ali eto izgleda da se dešava. Ljudi da samo znate koliko smo je mi… »
Jovana Pajić se vraća na muzičku scenu! Pevačica se razvela, sredila život i sada peva

Jovana Pajić se vraća na muzičku scenu! Pevačica se razvela, sredila život i sada peva

Kurir 01.06.2024
Jovana Pajić u velikom stilu se vraća na muzičku scenu. Nakon razvoda od supruga Aleksandra Cvetkovića ponovo je na estradnom nebu. Ovoga puta novim projektom. To je potvrdila u razgovoru za Kurir. - Čim me je Bane Opačić nazvao odmah sam… »
Ovo je za mene ludu: Jovana Pajić iznenadila sve: Izgleda bolje nego ikad

Ovo je za mene ludu: Jovana Pajić iznenadila sve: Izgleda bolje nego ikad

Blic 01.06.2024
Muzička zvezda Jovana Pajić, posle dugo vremena, na scenu se vraća velikim letnjim hitom intrigantnog naslova „Ludilo moje“, za koji muziku i tekst potpisuje hit mejker Bane Opačić. Istovremeno, Jovana Pajić je odlučila da publiku obraduje i… »

Vesti dana »