Povezane vesti

Birmančević: Došao sam da se borim, koliko god da dobijem šansu, pet minuta, deset... (video)

Birmančević: Došao sam da se borim, koliko god da dobijem šansu, pet minuta, deset... (video)

Sportski žurnal 01.06.2024
Došao sam iz odlične sezone, postigao dosta golova. Osvojio ligu i Kup. Veljko Birmančević, koji je poziv za EURO zaslužio nakon fantastične sezone u Sparti iz Praga, istakao je da prezadovoljan što je ponovo u ekipi i da će dati sve od sebe: -… »
Birmančević: "Presrećan i zahvalan zbog poziva, mogu da pomognem Srbiji!"

Birmančević: "Presrećan i zahvalan zbog poziva, mogu da pomognem Srbiji!"

Sportske.net 01.06.2024
Predstavnici medija imali su danas priliku da popričaju sa pojedinim fudbalerima, a svoja očekivanja izneo je fudbaler Sparte iz Praga Veljko Birmančević. "Odličan je osećaj. Presrećan sam i zahvalan što sam dobio poziv. Prezadovoljan sam što sam… »
Nema ih puno koji to mogu kao ja! Piksijevo "iznenađenje" na spisku Srbije: Samo da igram u napadu!

Nema ih puno koji to mogu kao ja! Piksijevo "iznenađenje" na spisku Srbije: Samo da igram u napadu!

Mondo 01.06.2024
Uroš Spajić i Veljko Birmančević govorili su za medije uoči početka Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Uroš Spajić i Veljko Birmančević govorili su za medije uoči početka Evropskog prvenstva u Nemačkoj. Veljko Birmančević našao se na spisku… »
Birmančević: Nema mnogo igrača koji napadaju kao ja

Birmančević: Nema mnogo igrača koji napadaju kao ja

B92 01.06.2024
Fudbalska reprezentacija Srbije se sprema za odlazak na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj, a poziv selektora Dragana Stojkovića dobio je i Veljko Birmančević. On do sada nije bio na spisku Piksija, a ovog popodneva se obratio novinarima u Sportskom centru… »

Vesti dana »