Повезане вести
Припремни радови за ауто-пут до Зрењанина као "дивљи запад": Улазе на приватне парцеле без дозволе
Радио 021 01.06.2024
Радници који тврде да су запослени у фирмама које је ангажовало предузеће "Коридори Србије" у протеклих месец дана улазе на приватне поседе на територији општине Ковачица. Они на овим парцелама изводе припремне радове, а да… »
„Ту је као Дивљи запад, свако ради шта хоће“: Ко је узурпирао њиве у Ковачици, мештанима нико ништа не говори
Н1 Инфо 01.06.2024
Већ месецима нешто се ради и у атарима Ковачице, Идвора и Дебељаче. Власници њива страхују да ће без њих остати, јер су се нашли на траси будућег аутопута Београд-Зрењанин-Нови Сад. Сада се у њиховим њивама појављјују… »
Улазе на приватне парцеле и изводе радове на изградњи ауто-пута, власници нису ни обавештени
Данас 01.06.2024
Радници који тврде да су запослени у фирмама које је ангажовало предузеће Коридори Србије у протеклих месец дана улазе на приватне поседе на територији општине Ковачица и изводе радове на тим парцелама а да њихови власници нису… »
Вести дана »
Јоца Амстердам пуштен на условну слободу Апелациони суд уважио жалбе бранилаца, ево до када може бити ван затвора
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Држављанин Србије међу троје ухапшених из балканског картела Претреси изведени и на више локација у Србији: Одузет мерцедес и 16 хиљада евра
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Хаварија на нафтоводу У Немачкој: Излила се велика количине нафте, службе за ванредне ситуације на терен
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана





