Povezane vesti

Ukrali su mi 90.000! Završio u kući bez struje i vode, usledio obrt: Toni je trebalo da mi da novac, umro je

Ukrali su mi 90.000! Završio u kući bez struje i vode, usledio obrt: Toni je trebalo da mi da novac, umro je

Mondo pre 28 dana
Nekadašnji bubnjar YU grupe, Slobodan Jurišić Jura nedavno je sve zabrinuo kada je otkrio da prolazi kroz veoma težak period u životu, a sada se sve preokrenulo. Nekadašnji bubnjar YU grupe, Slobodan Jurišić Jura nedavno je sve zabrinuo kada je… »
"Bila je kafanska pevačica, pobožna je": Evo ko je misteriozna žena koja je izvukla bivšeg bubnjara Yu grupe iz bede

"Bila je kafanska pevačica, pobožna je": Evo ko je misteriozna žena koja je izvukla bivšeg bubnjara Yu grupe iz bede

Blic pre 29 dana
Priča bivšeg bubnjara Yu grupe, Slobodana Jurišića Jure nikog nije ostavila ravnodušnim zbog uslova u kojima je živeo, bez struje i vode. Slobodanu se sreća osmehnula, pa sada pored toga što nije u egzistencijalnoj krizi, ima i svoju novu ljubav… »
"Imao sam: 2.000 dinara, a SAD imam 3.000 evra! Pokrali su me" Bivši bubnjar Yu grupe živeo u nemaštini bez struje i vode, a…

"Imao sam: 2.000 dinara, a SAD imam 3.000 evra! Pokrali su me" Bivši bubnjar Yu grupe živeo u nemaštini bez struje i vode, a…

Blic pre 29 dana
Priča bivšeg bubnjara Yu grupe, Slobodana Jurišića Jure nikog nije ostavila ravnodušnim zbog uslova u kojima je živeo, bez struje i vode. Jure je sada sreća "pogledala" i sve mu se preokrenulo u životu nabolje, a problemi su iza njega. Živi sa… »

Vesti dana »