Povezane vesti

To što Novaku rade nije zdravo! Amerikanka brani Đokovića i napada Rolan Garos: Ljudi misle da je tad gotovo

To što Novaku rade nije zdravo! Amerikanka brani Đokovića i napada Rolan Garos: Ljudi misle da je tad gotovo

Mondo 02.06.2024
Koko Gof oglasila se zbog kasnog meča Novaka Đokovića. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Koko Gof oglasila se zbog kasnog meča Novaka Đokovića. Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Organizatori Rolan… »
Đoković ruši još jedan Federerov rekord

Đoković ruši još jedan Federerov rekord

Sport klub 02.06.2024
Rodžer Federer nekoć je držao brojne rekorde u tenisu, posle su ih Rafael Nadal i pogotovo Novak Đoković mnoge oborili, a u subotu na nedelju na Rolan Garosu aktuelni svetski broj jedan sustigao je Švajcarca po još jednom osnovu. Novak je… »
Đoković: Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim (video)

Đoković: Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim (video)

Politika 02.06.2024
Hvala vam za najlepši meč, sa najviše uzbuđenja koji sam igrao ovde. Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim, pravimo je", rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle spektakularne pobede protiv Italijana Lorenca Muzetija… »
Nole: Zainatim se kad me najviše otpisuju, priča mog života!

Nole: Zainatim se kad me najviše otpisuju, priča mog života!

Sport klub 02.06.2024
U pola četiri ujutru, Novak Đoković pojavio se pred novinarima u miks zoni posle pobede nad Lorencom Muzetijem u trećem kolu Rolan Garosa. Đoković je bio na ivici provalije, ali je na kraju slavio sa 7:5, 6:7 (6-8), 2:6, 6:3, 6:0. „Bio sam u… »
Uh, kako smo navučeni: 2024, a Novak-šou se još daje!

Uh, kako smo navučeni: 2024, a Novak-šou se još daje!

Sport klub 02.06.2024
Tri sata i četrdeset minuta Lorenco Muzeti igrao je meč života. Spori, prespori uslovi mnogo su mu više odgovarali. Novak Đoković na demorališući način izgubio je drugi set. Nedugo zatim, delovao je nemoćno. Malo posle, već se „guglalo“… »
Jelena Đoković u transu: Ona je novi-stari psiholog (VIDEO)

Jelena Đoković u transu: Ona je novi-stari psiholog (VIDEO)

Sport klub 02.06.2024
Tokom meča Novaka Đokovića i Lorenca Muzetija, posebnu pažnju privukla je i Novakova razmena sa suprugom Jelenom početkom četvrtog seta. Bodrila ga je, vikala „hajde“ i „možeš“, usledio je Novakov „odgovor“ mimikom smeha, na šta se i… »
„Kako je iko mogao da kritikuje Novaka?!“

„Kako je iko mogao da kritikuje Novaka?!“

Sport klub 02.06.2024
Novak Đoković, najveći teniser svih vremena, još jednom je pokazao kakav je as. U 38. godini života napravio je sjajan preokret protiv Lorenca Muzetija i plasira se u osminu finala Rolan Garosa. Novim podvigom osvajača 24 grend slem titule bila je… »
Italijan zaboravio ko je Novak: „Izdrži još samo 15 minuta“

Italijan zaboravio ko je Novak: „Izdrži još samo 15 minuta“

Sport klub 02.06.2024
“Nikad ne potcenjujte srce šampiona”, glasi poznati citat čuvenog košarkaškog trenera Rudija Tomjanoviča. Iako se koristi prečesto, jednostavno je – tačan. Najbolji primer za to je Novak Đoković najveći teniser svih vremena, koji je svoj… »
Fajront je kad Đoković kaže

Fajront je kad Đoković kaže

B92 02.06.2024
Glava se ohladila, utisci su se slegli, vreme je da vidimo šta je to Novak Đoković uradio i po ko zna koji put oduševio teniski svet. Srpski as bio je na kolenima, na set od eliminacije, nikakvi znaci za promenu, preokret, nisu bili vidljivi, a… »
Kakva odluka organizatora! Evo kada Novak Đoković igra naredni meč na Rolan Garosu

Kakva odluka organizatora! Evo kada Novak Đoković igra naredni meč na Rolan Garosu

Večernje novosti 02.06.2024
Novak Đoković je na grend slem turniru "Rolan Garos 2024" doživeo nimalo prijatno iznenađenje u subotu, a dan kasnije saznao kada će opet na teren. Tanjug/AP Podsetimo, Nole je za prvi da vikenda od 20.15 imao zakazan meč na centralnom terenu, na… »
Đoković u osmini finala nakon velikog preokreta

Đoković u osmini finala nakon velikog preokreta

Politika 02.06.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa, pošto je u noćnom trileru posle preokreta savladao Italijana Lorenca Muzetija rezultatom 7:5, 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:0. Meč je počeo nešto posle 22.30 po lokalnom… »
Oni su mu velika podrška: Evo šta je Novak uradio posle velike pobede (video)

Oni su mu velika podrška: Evo šta je Novak uradio posle velike pobede (video)

Hot sport 02.06.2024
Nole uz stegnutu pesnicu Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, još jednom je pokazao zašto je jedan od najboljih svih vremena! U noćnom teniskom „maratonu“ na Rolan Garosu, Đoković je posle epskog preokreta savladao Lorenza Musetija rezultatom… »
Đoković u pet setova - nemoguća misija

Đoković u pet setova - nemoguća misija

B92 02.06.2024
Dobro je poznato da je Novak Đoković najbolji teniser ikada kada je reč o igranju u pet setova. U tri teniseri možda i imaju šansu, ali kada se igra u pet one su drastično manje. To je saznao i Lorenco Museti prethodne noći u Parizu. Italijan je… »
Đoković je gladan kao vuk FOTO

Đoković je gladan kao vuk FOTO

B92 02.06.2024
Neshvatljiva situacija dogodila se sedmog dana Rolan Garosa, koji je okončan tek iza tri sata ujutru. Na terenu su ostali samo Novak Đoković i Lorenco Museti, koji su odigrali najbolji meč ovogodišnjeg drugog Grend slema u sezoni u kom je srpski… »
Đoković na pobedu od obaranja još jednog Federerovog rekorda

Đoković na pobedu od obaranja još jednog Federerovog rekorda

B92 02.06.2024
Ovim tempom malo će rekorda ostati u vlasništvu nekada neprikosnovenog Rodžera Federera. Poslednji u nizu bi mogao da obori Novak Đoković, koji je pobedom nad Lorencom Musetijem (7:5, 6:7, 2:6, 6:3, 6:0) stigao do 369. pobede u glavnim žrebovima… »
"Upozorenje za odugovlačenje u tri ujutru - suludo"

"Upozorenje za odugovlačenje u tri ujutru - suludo"

B92 02.06.2024
Rene Stabs, nekadašnja najbolja dubl teniserka sveta, pratila je do ranih jutarnjih časova najbolji dosadašnji meč na ovogodišnjem Rolan Garosu i, kao i mnogi, imala šta da prigovori organizatorima. Novak Đoković i Lorenco Museti su na terenu… »
Rud u čudu: U kom drugom sportu moraš da igraš u tri ujutru?

Rud u čudu: U kom drugom sportu moraš da igraš u tri ujutru?

B92 02.06.2024
Norveški teniser Kasper Rud bio je jedan od onih koji su ostali u čudu, nakon što su Novak Đoković i Lorenco Museti završili svoj meč trećeg kola na Rolan Garosu posle tri ujutru. Dvostruki finalista na francuskom Grend slemu se nije libio da… »
Nikada emotivniji Novak Đoković! NJegova poruka na francuskom oduševila je navijače u Parizu

Nikada emotivniji Novak Đoković! NJegova poruka na francuskom oduševila je navijače u Parizu

Večernje novosti 02.06.2024
Neverovatan meč odigrao je Novak Đoković protiv Lorenca Muzetija, a nakon preokreta i slavlja 3:2 u setovima Srbin je imao šta da kaže malobrojnim navijačima koji su nešto posle tri iza ponoći ostali na stadionu Filip Šatrije. Tanjug/AP Aleks… »
"Đokoviću morate odati priznanje": Legendarni Amerikanac oduševljen nastupima srpskog tenisera

"Đokoviću morate odati priznanje": Legendarni Amerikanac oduševljen nastupima srpskog tenisera

Večernje novosti 02.06.2024
NOVAK Đoković uspeo je da se plasira u osminu finala Rolan Garosa, a veoma pohvalno o najboljem na planeti govorio je čuveni američki teniser Džon Mekinro. Foto: Profimedia Osvajač sedam grend slem titula je istakao da se Srbinu treba diviti, s… »
Treća smena: Koji su teniski mečevi završeni u cik zore i gde je tu Đoković, domar Rolan Garosa u noćnom periodu?

Treća smena: Koji su teniski mečevi završeni u cik zore i gde je tu Đoković, domar Rolan Garosa u noćnom periodu?

Danas 02.06.2024
Dok su anđeli spavali, a studenti bubali, dok su sе raznosili jogurt i mleko i razvijaо burek, neki su iz petnih žila igrali tenis. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, ugasio je svetlo na Rolan Garosu, jer je izašao poslednji, kasnije nego iko… »
Jelena rekla samo 4 reči na tribinama: Novak proključao, pogledajte snimak!

Jelena rekla samo 4 reči na tribinama: Novak proključao, pogledajte snimak!

Mondo 02.06.2024
Pogledajte trenutak kada je Jelena Đoković poslala poruku Novaku dok se mučio. Pogledajte trenutak kada je Jelena Đoković poslala poruku Novaku dok se mučio. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se uz mnogo muke u osminu finala Rolan Garosa… »
Muzeti: Slomio me je prvi brejk u petom setu

Muzeti: Slomio me je prvi brejk u petom setu

Sport klub 02.06.2024
Dva puta je Lorenco Muzeti imao Novaka Đokovića na konopcima na Rolan Garosu i oba puta se najbolji svih vremena izvukao. Dva puta je Italijan uspevao da pritera Srbina u ćošak, da dođe do nokdauna, ali je nokaut uvek izmicao. I to ne zato što se… »
Đoković nakon pobede: Moja životna priča je da se zainatim kad me svi otpisuju

Đoković nakon pobede: Moja životna priča je da se zainatim kad me svi otpisuju

Novi magazin 02.06.2024
Najbolji teniser sveta i branilac titule na Rolan Garosu, Novak Đoković rekao je posle pobede protiv Italijana Lorenca Muzetija u trećem kolu ovogodišnjeg Otvorenog prvenstva Francuske da je taj duel bio mozda najlepši koji je odigrao na pariskoj… »
"Kako neko može da kritikuje Novaka": Američka teniserka oduševljena Đokovićevom pobedom

"Kako neko može da kritikuje Novaka": Američka teniserka oduševljena Đokovićevom pobedom

Večernje novosti 02.06.2024
Najveći teniser svih vremena, Novak Đoković, još jednom je pokazao kakav je as. U 38. godini života napravio je sjajan preokret protiv Lorenca Muzetija i plasira se u osminu finala Rolan Garosa. Foto: Profimedia Novim podvigom osvajača 24 grend slem… »
Đoković spreman i za after parti sa publikom: Ako negde pravite žurku, pridružiću se (VIDEO)

Đoković spreman i za after parti sa publikom: Ako negde pravite žurku, pridružiću se (VIDEO)

Danas 02.06.2024
Posle iscrpljujućeg noćnog dvoboja s Italijanom Lorencom Muzetijem u trećem kolu Rolan Garosa Novak Đoković je na terenu s osmehom, bez tragova premora, stao pred mikrofon Aleksa Koreče, nekadašnjeg španskog tenisera. Pred publikom, koja je… »
Pitali su Novaka o sramnom rasporedu mečeva na Rolan garosu: Ovo je njegov odgovor (video)

Pitali su Novaka o sramnom rasporedu mečeva na Rolan garosu: Ovo je njegov odgovor (video)

Hot sport 02.06.2024
Nole gospdoski, u svom stilu Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa nakon velike drame i preokreta protiv mladog italijanskog „lava“ Lorenza Musetija. Đoković je slavio rezultatom 3:2 (7:5, 6:7, 2:6, 6:3, 6:0) u… »
Novak kao VUK - Poruka svima koji sumnjaju u njega!

Novak kao VUK - Poruka svima koji sumnjaju u njega!

Sportske.net 02.06.2024
Iako nije bilo u pitanju finale, odnosno odlučujuća borba za trofej, Novak Đoković je noćas u Parizu odigrao još jedan svoj antologijski meč. Svoj meč trećeg kola protiv Italijana Lorenca Muzetija počeo je u 22.37, a završen tek u tri sata i… »
Niko kao Novak Đoković: Srbin je ovo uradio 36. put u karijeri

Niko kao Novak Đoković: Srbin je ovo uradio 36. put u karijeri

Večernje novosti 02.06.2024
USPEO je Novak Đoković posle velike borbe, pet setova i čestiri sata i 32 minuta velike borbe da pobedi Lorenca Musetija i plasira se u osminu finala Rolan Garosa. Srbin je ovim trijumfom uradio nešto što do sad niko nije u Open eri. FOTO: Tanjug/AP… »
Trenutak koji je svima promakao: Đoković ušao u sukob sa sudijom (foto)

Trenutak koji je svima promakao: Đoković ušao u sukob sa sudijom (foto)

Večernje novosti 02.06.2024
Srpski teniser, Novak Đoković uspeo je da posle velike drame savlada Lorenca Musetija u trećem kolu Rolan Garosa. Foto: Profimedia Srpski teniser je u istorijskom meču koji je ušao u anale Rolan Garosa kao najkasnije završen susret pošto je igran… »
Ona je njegova najveća podrška: Jelena Đoković kakvu još niste videli (video)

Ona je njegova najveća podrška: Jelena Đoković kakvu još niste videli (video)

Večernje novosti 02.06.2024
Meč između Novaka Đokovića i Lorenca Musetija trajao je četiri i po sata, a Novak je uspeo da se plasira u četvrto kolo nakon što je pobedio rezultatom 3:2 (7:5, 6:7, 2:6, 6:3, 6:0). Foto: Profimedia Ovo je bio jedan od najdužih mečeva na… »
FOTO Trenutak koji se nije video u prenosu: Novak se šalio sa Musetijem, pa pobesneo zbog sudije

FOTO Trenutak koji se nije video u prenosu: Novak se šalio sa Musetijem, pa pobesneo zbog sudije

Nova 02.06.2024
Srpski teniser Novak Đoković uspeo je da posle velike drame savlada Lorenca Musetija u trećem kolu Rolan Garosa. Srpski teniser je u istorijskom meču koji je ušao u anale Rolan Garosa kao najkasnije završen susret pošto je igran do 3.08 posle… »
Ludnica do ranih jutarnjih časova: Novak Đoković posle preokreta srušio Lorenca Musetija! (video)

Ludnica do ranih jutarnjih časova: Novak Đoković posle preokreta srušio Lorenca Musetija! (video)

Hot sport 02.06.2024
Nole je prošao u osminu finala Novak Đoković se plasirao u osminu finala Rolan Garosa posle epskog meča protiv Lorenza Musetija, koji je završio malo posle tri ujutru. Srpski teniser je slavio u pet setova sa 3:2 (7:5, 6:7, 2:6, 6:3, 6:0) nakon… »
Novak se oglasio posle pobede i na društvenim mrežama: Poslao moćnu poruku onima koji sumnjaju u njega (foto)

Novak se oglasio posle pobede i na društvenim mrežama: Poslao moćnu poruku onima koji sumnjaju u njega (foto)

Hot sport 02.06.2024
Nole se posle intervjua oglasio i na društvenim mrežama Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, plasirao se u osminu finala Rolan Garosa nakon istorijske pobede nad Lorencom Musetijem. U dramatičnom meču, koji je završio rezultatom 3:2, Novak je… »
Novak osvojio srce parižana: „Rekao sam da ću pričati francuski zbog vas“ (video)

Novak osvojio srce parižana: „Rekao sam da ću pričati francuski zbog vas“ (video)

Hot sport 02.06.2024
Nole je bio emotivan posle velike pobede Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, još jednom je pokazao zašto je jedan od najboljih svih vremena! U noćnom teniskom „maratonu“ na Rolan Garosu, Đoković je posle epskog preokreta savladao Lorenza… »
Đoković sustigao Federera, rekord pada za četvrtfinale

Đoković sustigao Federera, rekord pada za četvrtfinale

Sportske.net 02.06.2024
Maratonski meč i pobeda u tri sata posle ponoći za Novaka Đokovića na Rolan Garosu doneo je još jednu korist Lorenco Muzeti je po peti put poražen u šest međusobnih duela, dok srpski as spasava prvo mesto na ATP listi. U slučaju poraza bi to… »
Đoković oduševio publiku u Parizu: Ovaj klinac je bodrio Novaka, dao mu poklon za ceo život (video)

Đoković oduševio publiku u Parizu: Ovaj klinac je bodrio Novaka, dao mu poklon za ceo život (video)

Večernje novosti 02.06.2024
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa poštpo je u meču za istoriju pobedio Lorenca Musetija posle epskog preokreta sa 3:2. Foto: Profimedia Ono što je zanimljivo, tokom susreta, pored supruge Jelene i tima… »
Đoković nakon pobede: Najlepši meč koji sam odigrao u Parizu, bez energije publike ne bih uspeo

Đoković nakon pobede: Najlepši meč koji sam odigrao u Parizu, bez energije publike ne bih uspeo

Euronews 02.06.2024
"Hvala vam za najlepši meč, sa najviše uzbuđenja koji sam igrao ovde. Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim, pravimo je", rekao je najbolji teniser sveta Novak Đoković posle spektakularne pobede protiv Italijana Lorenca Muzetija… »
Nole posle velike pobede: „Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim, pravimo je“

Nole posle velike pobede: „Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim, pravimo je“

Hot sport 02.06.2024
Novak je dao svoj komentar na francuskom posle preokreta nad Musetijem Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, još jednom je pokazao srce šampiona i izvojevao pobedu protiv Lorenza Musetija nakon epskog preokreta u pet setova. Meč, koji se završio… »
Đoković posle preokreta pobedio Muzetija za plasman u osminu finala RG

Đoković posle preokreta pobedio Muzetija za plasman u osminu finala RG

Vesti online 02.06.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa, pošto je u noćnom trileru posle preokreta savladao Italijana Lorenca Muzetija rezultatom 7:5, 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:0. Meč je počeo nešto posle 22.30 po lokalnom… »
Noć za pamćenje! - Novakov krik u tri ujutro, dok Jelena vrišti od sreće na tribinama (foto, video)

Noć za pamćenje! - Novakov krik u tri ujutro, dok Jelena vrišti od sreće na tribinama (foto, video)

Sportski žurnal 02.06.2024
Novak Đoković je u 1/16 finala Rolan Garosa posle četiri i po sata, a posle tri noću, pobedio Lorenca Muzetija 3:2. - Ovo je možda moj najbolji meč na Rolan Garosu! Hvala vam, dali ste mi snagu u četvrtom setu, tada sam postao drugi čovek… »
Novak:"Dodatno se motivišem kad me svi otpišu"

Novak:"Dodatno se motivišem kad me svi otpišu"

Sportske.net 02.06.2024
Novak Đoković je uspeo da se plasira u osminu finala u epskom meču protiv Lorenca Musetija, mladog italijanskog tenisera pred kojim je svetla budućnost, kako je i sam Novak najavio. Srpski teniser je slavio posle velikog preokreta, gubio je sa 1:2 u… »
Kasper Rud besan zbog onoga što su organizatori uradili Novaku!

Kasper Rud besan zbog onoga što su organizatori uradili Novaku!

Sportske.net 02.06.2024
Novak Đoković je kasno noćas završio meč protiv italijanskog tenisera Lorenca Musetija, prošlo je odavno 3.00, a skandalozna odluka da se ubaci još jedan meč na centralni teren pre Novakovog je za posebnu priču kada se radi o organizatoru ovog… »
Đoković pomera granice: Korak do još jednog rekorda, ovo se Federeru neće svideti

Đoković pomera granice: Korak do još jednog rekorda, ovo se Federeru neće svideti

Večernje novosti 02.06.2024
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković je nakon neverovatnog meča uspeo da s eplasira u osminu finala Rolan Garosa pobedom nad Lorencom Musetijem rezultatom 7:5, 6:7, 2:6, 6:3, 6:0. FOTO: Tanjug/AP U meču koji je završen u 3.08 minuta posle ponoći… »
Ovakvi mečevi ostaju zauvek: Novak Đoković o svom epskom trijumfu protiv Muzetija

Ovakvi mečevi ostaju zauvek: Novak Đoković o svom epskom trijumfu protiv Muzetija

Večernje novosti 02.06.2024
Istorijski meč odigrao je Novak Đoković (1. ATP) noćas protiv Italijana Lorenca Muzetija (30. nosilac) – 7:5, 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:0. FOTO: Privatna arhiva - Neverovatan meč! Jedan od najuzbudljivijih koje sam odigrao u svom životu – poručio je… »
"U kom još sportu moraš da igraš do tri sata iza ponoći": Rud kritikovao organizatore Rolan Garosa

"U kom još sportu moraš da igraš do tri sata iza ponoći": Rud kritikovao organizatore Rolan Garosa

Večernje novosti 02.06.2024
Jedan od favorita za Kup musketara iz drugog reda, potencijalni Novakov rival u četvrtfinalu, nije krio kritike na račun organizatora. Foto: Profimedia Reakcije na epski meč koji su odigrali Novak Đoković i Lorenco Muzeti, tek će pristizati kada… »
''Gladan kao vuk!'' Oglasio se Novak Đoković i najavio velike stvari na Rolan Garosu (foto)

''Gladan kao vuk!'' Oglasio se Novak Đoković i najavio velike stvari na Rolan Garosu (foto)

Večernje novosti 02.06.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa poštpo je pobedio Lorenca Musetija sa 3:2. FOTO: Tanjug/AP Svi znamo da kada je Nole inspirisan i ''gladan'' trofeja, da se to obični i završi osvojenom titulom. A to je… »
Meč koji ulazi u istoriju Rolan Garosa: Đoković posle noćnog trilera u osmini finala

Meč koji ulazi u istoriju Rolan Garosa: Đoković posle noćnog trilera u osmini finala

Insajder 02.06.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa, pošto je u noćnom trileru posle preokreta savladao Italijana Lorenca Muzetija rezultatom 7:5, 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:0. 'Hvala vam za najlepši meč, sa najviše uzbuđenja… »
Tako se to radi Đoković posle velikog preokreta savladao Muzetija i plasirao se u osminu finala

Tako se to radi Đoković posle velikog preokreta savladao Muzetija i plasirao se u osminu finala

Dnevnik 02.06.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa, pošto je u noćnom trileru posle preokreta savladao Italijana Lorenca Muzetija rezultatom 7:5, 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:0. Meč je počeo nešto posle 22.30 po lokalnom… »
Rud: U kom se još sportu igra četiri sata u tri posle ponoći

Rud: U kom se još sportu igra četiri sata u tri posle ponoći

Sport klub 02.06.2024
Reakcije na epski meč koji su odigrali Novak Đoković i Lorenco Muzeti, tek će pristizati kada ljudi počnu da se bude, a već se oglasio Kasper Rud. Jedan od favorita za Kup musketara iz drugog reda, potencijalni Novakov rival u četvrtfinalu, nije… »
"Zainatim se kad me svi otpišu": Đoković posle pobede nad Muzetijem (video)

"Zainatim se kad me svi otpišu": Đoković posle pobede nad Muzetijem (video)

Večernje novosti 02.06.2024
Najbolji teniser na planeti, Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa, posle preokreta savladao je Italijana Lorenca Musetija rezulttaom 3:2 (7:5, 6:7(6:8), 2:6, 6:3, 6:0). FOTO: Tanjug/AP Nakon meča koji se završio u 3 sata posle… »
Đoković: Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim (video)

Đoković: Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku, dolazim (video)

Sportski žurnal 02.06.2024
Novak Đoković posle četiri i po sata igre pobedio je Italijana Lorenca Muzetija (3:2) za plasman u osminu finala Rolan Garosa. - Hvala vam za najlepši meč, sa najviše uzbuđenja koji sam igrao ovde. Toliko adrenalina imam, ako imate neku žurku… »
Federer dostignut u 3.07: Đoković se šampionski u pola noći probio u osminu finala Rolan Garosa iz ljutog boja s Muzetijem…

Federer dostignut u 3.07: Đoković se šampionski u pola noći probio u osminu finala Rolan Garosa iz ljutog boja s Muzetijem…

Danas 02.06.2024
Pre noćne drame – prolog. Od 2020. centralni stadion Rolan Garosa „Filip Šatrije“ ima krov, a od sledeće godine je uvedeno da se od prvog kola do četvrtfinala jedan meč igra u večernjem programu. Susret trećeg kola između najboljeg tenisera… »
Zainatim se kada me svi otpisuju! Novakova konferencija u pola 4 ujutru, citirao i Kobija Brajanta!

Zainatim se kada me svi otpisuju! Novakova konferencija u pola 4 ujutru, citirao i Kobija Brajanta!

Mondo 02.06.2024
Novak Đoković pričao je sa novinarima u pola 4 ujutu... Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Đoković pričao je sa novinarima u pola 4 ujutu... Od izveštača MONDA sa Rolan Garosa Nemanje Stanojčića. Novak Đoković… »
„Ko igra tenis u dva ujutru?“: Đoković zagrmeo posle pobede, a onda otkrio posebnu ulogu Jelene

„Ko igra tenis u dva ujutru?“: Đoković zagrmeo posle pobede, a onda otkrio posebnu ulogu Jelene

Nova 02.06.2024
Novak Đoković srušio je Lorenca Musetija sa 7:5, 6:7 (7), 2:6, 6:3, 6:0 u najkasnije završenom meču Rolan Garosa u istoriji i tako izborio plasman u osminu finala. Đoković je morao da gura do zadnjih granica da bi izgurao ovaj meč do kraja i… »
Noletov epski preokret u ''trećoj smeni''!

Noletov epski preokret u ''trećoj smeni''!

Sportske.net 02.06.2024
Branilac titule na Rolan Garosu srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u osminu finala tog turnira u Parizu, pošto je pobedio 30. igrača sveta Italijana Lorenca Muzetija posle pet setova, 7:5, 6:7, 2:6, 6:3, 6:0. Zbog kiše u Parizu i… »
Dočekao jutro u Parizu, ali pobedio: Neverovatan meč Đokovića protiv Muzetija

Dočekao jutro u Parizu, ali pobedio: Neverovatan meč Đokovića protiv Muzetija

Euronews 02.06.2024
Ljubitelji sporta navikli su u ovo doba godine da ostaju budni zbog Nikole Jokića i Denver Nagetsa, generalno zbog NBA plej-ofa, ali su večeras dočekali zoru sa Novakom Đokovićem. Srpski teniser igrao je meč trećeg kola Rolan Garosa protiv Lorenca… »
Novak "Nesalomivi" - epski preokret u 3 ujutru kada su ga mnogi već prežalili!

Novak "Nesalomivi" - epski preokret u 3 ujutru kada su ga mnogi već prežalili!

B92 02.06.2024
Novak Đoković plasirao se u osminu finala Rolan Garosa posle epskog preokreta! Đoković je posle četiri i po sata igre u tri ujutru slomio sjajnog Italijana Lorenca Muzetija u pet setova. Srbin je u možda i meču godine slavio 7:5, 6:7 (6), 2:6, 6:3… »
Đoković: "Ko će da spava sad? Ako pravite žurku, dolazim"

Đoković: "Ko će da spava sad? Ako pravite žurku, dolazim"

B92 02.06.2024
Novak Đoković posebno se zahvalio publici nakon epske pobede nad Lorencom Muzerijem u pet setova. "Prvo ću pokušati na francuskom, jer su navijači to zaslužili", rekao je Đoković. Potom je pohvalio rivala. "Šta mogu reći, moram da kažem respekt… »
Igrao do jutra, pa se pozvao na žurku! Novak napravio spektakl na terenu: "Zovite i mene!"

Igrao do jutra, pa se pozvao na žurku! Novak napravio spektakl na terenu: "Zovite i mene!"

Mondo 02.06.2024
Spektakularan meč, pa spektakularne izjave, kako smo i navikli od Novaka Đokovića. Spektakularan meč, pa spektakularne izjave, kako smo i navikli od Novaka Đokovića. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković odigrao je spektakularan meč na… »
Đoković: "Zainatim se kad me svi otpisuju"; Novak citirao i Kobija Brajanta

Đoković: "Zainatim se kad me svi otpisuju"; Novak citirao i Kobija Brajanta

B92 02.06.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković kaže da ga je situacija u kojoj se nalazio protiv Lorenca Muzetija dodatno motivisala. Srpski as je gubio sa 2-1 u setovima, ali je nakon velikog preokreta i više od četiri i po sata tenisa uspeo da slavi. "Bio… »
Novak Đoković ispisao istoriju Rolan Garosa: Neverovatno je da su organizatori ovako nešto dozvolili šampionu

Novak Đoković ispisao istoriju Rolan Garosa: Neverovatno je da su organizatori ovako nešto dozvolili šampionu

Večernje novosti 02.06.2024
NOVAK Đoković igrao je sa Lorencom Muzetijem, a duel trećeg kola Rolan Garosa ispisao je neslavnu istoriju, na čast organizatorima. FOTO: Tanjug/AP S obzirom da se meč igrao daleko iza 01:27 posle ponoći, postao najkasnije završen meč u istoriji… »
Evo zašto je Đoković najveći: Kako je Novak pobedio Lorenca - Meč za infarkt u pariskoj noći

Evo zašto je Đoković najveći: Kako je Novak pobedio Lorenca - Meč za infarkt u pariskoj noći

Večernje novosti 02.06.2024
Uh! Pao je kamen sa srca Novakovim navijačima. U čudnovatom meču, koji je obilovao fantastičnim potezima za teniske udžbenike, posle izuzetno duge i iscrpljujuće borbe koja je trajala punih 4 i po sata, savladao je najbolji teniser sveta i branilac… »
Medvedev: "Što je veći teren, manji je problem krov"

Medvedev: "Što je veći teren, manji je problem krov"

B92 02.06.2024
Ruski teniser Danil Medvedev prokomentarisao je nekoliko tema nakon plasmana u osminu finala Rolan Garosa. Medvedev je u trećem kolu bio bolji od Tomaša Mahača rezultatom 7:6 (4), 5:7, 6:1, 6:4 posle malo manje od tri i po časa igre. Danil se osvrnuo… »
Đokovićeva ponoćna agonija FOTO

Đokovićeva ponoćna agonija FOTO

B92 02.06.2024
Nimalo ne prija Novaku Đokoviću kasni termin na Rolan Garosu. Trebalo je oko 20 časova da zaigra protiv Lorenca Muzetija, a krenuli su tek u 22.30. Da sitni sati ne prijaju teniskom veteranu videli smo već posle osvajanja prvog seta kada je izgubio… »
Sramota Rolan Garosa - Đokovićev meč najkasnije odigran ikada!

Sramota Rolan Garosa - Đokovićev meč najkasnije odigran ikada!

B92 02.06.2024
Meč Novaka Đokovića i Lorenca Muzetija ušao je u istoriju Rolan Garosa. Njihov duel trećeg kola je najkasnije odigrani duel na pariskom Grend slemu. Đoković i Muzeti su umesto u 20.15 na teren izašli tek od 22.35. Duel traje i nakon 1.30 časova… »
Rune zakazao spektakl u osmini finala

Rune zakazao spektakl u osmini finala

B92 02.06.2024
Holger Rune plasirao se u osminu finala Rolan Garosa u Parizu. Danac je pobedio 145. igrača sveta Jozefa Kovalika iz Slovačke posle tri seta 7:5, 6:1, 7:6. Rune, 13. teniser sveta, pobedio je posle dva sata i 19 minuta. Teniseri su u prvom setu osvajali… »

Vesti dana »