Povezane vesti

„Kad sam bio dete izbacili su me iz radnje zbog tamne puti“: Glumac otvoreno o neprijatnostima koje je doživljavao –…

„Kad sam bio dete izbacili su me iz radnje zbog tamne puti“: Glumac otvoreno o neprijatnostima koje je doživljavao –…

Nova pre 24 dana
Ivan Jevtović važi za jednog od najpopularnijih glumaca današnjice, a u toku odrstanja suočavao se sa brojnim izazovima koji su mu na kraju bili ohrabrenje. Ivan Jevtović je otkrio da ga ljudi nisu lepo prihvatali kao dete zbog tamne puti, kao i šta… »
(Video): "Kao dete su me izbacili iz radnje zbog tamne puti" Glumac Ivan Jevtović progovorio o neprijatnostima koje je…

(Video): "Kao dete su me izbacili iz radnje zbog tamne puti" Glumac Ivan Jevtović progovorio o neprijatnostima koje je…

Blic pre 24 dana
Ivan Jevtović otkrio je za naš list da ga ljudi nisu lepo prihvatali kao dete zbog tamne puti, kao i šta je izvukao iz tog iskustva. - Ja sam sa Novog Beograda, odnosno sa Fontane, zahvaljujući otvorenom i liberalnom vaspitanju, muvao sam se po celom… »
Izbacili su me iz radnje zbog tamne puti! Naš glumac o problemima u detinjstvu: Nastavilo se i posle

Izbacili su me iz radnje zbog tamne puti! Naš glumac o problemima u detinjstvu: Nastavilo se i posle

Mondo pre 24 dana
Ivan Jevtović ispričao je da ga kao dete nisu uvek svuda lepo prihvatili zbog njegove tamne puti. Ivan Jevtović ispričao je da ga kao dete nisu uvek svuda lepo prihvatili zbog njegove tamne puti. Glumaca Ivana Jevtovića gledali smo u brojnim domaćim… »

Vesti dana »