Povezane vesti

Vaso Bakočević o borbi s Brazilcem i kako ga je spasilo zvono: "Iskasapio sam ga, a onda umalo da me 'olade"

Vaso Bakočević o borbi s Brazilcem i kako ga je spasilo zvono: "Iskasapio sam ga, a onda umalo da me 'olade"

Telegraf 02.06.2024
Psiho opisao spektakl na FNC i svoj meč sa Brazilcem Ribeirom. Vaso Bakočević je zabeležio i petu pobedu iz isto toliko borbi golim šakama, ali je ovaj put bio na ivici poraza i to zbog male nesmotrenosti pred kraj pete runde. "Psihopat" je dominirao… »
Kako izgleda Brazilac posle borbe sa Vasom Bakočevićem: "Napravio sam mu nova usta"

Kako izgleda Brazilac posle borbe sa Vasom Bakočevićem: "Napravio sam mu nova usta"

Telegraf 02.06.2024
Žestoka borba u Areni. Protekle večeri ljubitelji MMA u regionu uživla su u spektaklu, najbolji koji je Beograd ikad imao, jer je u Areni pred više od 15.000 na FNC 17 bilo mnogo fenomenalnih borbi. Jedna od njih bila je i borba Vasa Bakočevića i… »
Psihopata - u bukvalnom smislu te reči! Vaso Bakočević zapalio Arenu - demolirao protivnika, pa tražio da mu razmaže krv…

Psihopata - u bukvalnom smislu te reči! Vaso Bakočević zapalio Arenu - demolirao protivnika, pa tražio da mu razmaže krv…

Kurir 02.06.2024
Sam je rekao da ga MMA više ne interesuje, pa u poslednje vreme protivnike demolira u drugoj vrsti borilačkog sporta, a to je boks bez rukavica. Sjajni Vaso Bakočević nastavio je da ređa pobede, pa sada u pomenutom sportu ima impresivan skor od 5… »

Vesti dana »