Povezane vesti

Trump kaže da bi njegov odlazak u zatvor mogao biti 'prelomna tačka' za njegove pristalice

Trump kaže da bi njegov odlazak u zatvor mogao biti 'prelomna tačka' za njegove pristalice

Slobodna Evropa pre 25 dana
Bivši američki predsednik Donald Tramp (Trump) upozorio je da bi, ako bude osuđen na zatvorsku kaznu posle istorijske presude, to moglo da predstavlja "prelomnu tačku" za njegove pristalice. Tramp je u intervjuu emitovanom u nedelju na televiziji Foks… »
Tramp: Ukoliko me stave u kućni pritvor, to je tačka ključanja za američku javnost

Tramp: Ukoliko me stave u kućni pritvor, to je tačka ključanja za američku javnost

IndeksOnline pre 25 dana
VAŠINGTON – Bivši predsednik SAD Donald Tramp izajavio je danas da ukoliko bude stavljen u kućni pritvor, da bi to bila “tačka ključanja” za američku javnost koja, kako smatra, “ne bi to tolerisala”. “Nisam siguran da bi javnost to… »
Tramp: Ukoliko me stave u kućni pritvor, to je tačka ključanja za američku javnost

Tramp: Ukoliko me stave u kućni pritvor, to je tačka ključanja za američku javnost

Telegraf pre 25 dana
"Nisam siguran da bi javnost to tolerisala. Smatram da bi tako nešto bilo previše za javnost da proguta. U nekom trenutku, došlo bi to tačke ključanja" Bivši predsednik SAD Donald Tramp izajavio je danas da ukoliko bude stavljen u kućni pritvor, da… »

Vesti dana »