Povezane vesti

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

Glas Šumadije pre 25 dana
Protekli izborni proces i sam izborni dan obeležile su kampanje klevetanja novinara, targetiranje i ometanje u radu, pa čak i fizički napadi od strane vladajućih funkcionera i aktivista njihove stranke. Nezavisno udruženje novinara Srbije osuđuje… »
NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

Beta pre 25 dana
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) je danas upozorilo da vlast mora odgovorno da se ponaša i da "prestane da krivi novinare za stanje u društvu" To udruženje je navelo da su protekli izborni proces i sam izborni dan "obeležile kampanje… »
Nezavisno udruženje novinara Srbije osudilo targetiranje novinara u toku izbornog dana

Nezavisno udruženje novinara Srbije osudilo targetiranje novinara u toku izbornog dana

Slobodna Evropa pre 25 dana
Protekli izborni proces i sam izborni dan obeležile su kampanje klevetanja novinara, targetiranje i ometanje u radu, pa čak i fizički napadi od strane vladajućih funkcionera i aktivista njihove stranke, saopštilo je u ponedeljak Nezavisno društvo… »
NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

Radio sto plus pre 25 dana
To udruženje je navelo da su protekli izborni proces i sam izborni dan “obeležile kampanje klevetanja novinara, targetiranje i ometanje u radu” pa čak, kako je ukazalo, i fizički napadi od strane vladajućih funkcionera i aktivista njihove… »
NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

Radio 021 pre 25 dana
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) je danas upozorilo na to da vlast mora odgovorno da se ponaša i da "prestane da krivi novinare za stanje u društvu". To udruženje je navelo da su protekli izborni proces i sam izborni dan "obeležile kampanje… »
NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

Danas pre 25 dana
Protekli izborni proces i sam izborni dan obeležile su kampanje klevetanja novinara, targetiranje i ometanje u radu, pa čak i fizički napadi od strane vladajućih funkcionera i aktivista njihove stranke. Nezavisno udruženje novinara Srbije osuđuje… »
NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

NUNS: Vlast mora odgovorno da se ponaša i prestane da krivi novinare za stanje u društvu

N1 Info pre 25 dana
Protekli izborni proces i sam izborni dan obeležile su kampanje klevetanja novinara, targetiranje i ometanje u radu, pa čak i fizički napadi od strane vladajućih funkcionera i aktivista njihove stranke. Nezavisno udruženje novinara Srbije osuđuje… »
UNS zatražio da bude pronađen napadač na novinara lista Danas

UNS zatražio da bude pronađen napadač na novinara lista Danas

Danas pre 26 dana
Udruženje novinara Srbije (UNS) pozvalo je večeras nadležne da hitno pronađu i kazne napadače na novinara lista Danas Uglješu Bokića. UNS podseća, dok je Bokić snimao ljude koji su izlazili iz prostorija Novosadskog sajma, muškarac mu je… »
Novinaru Danasa Uglješi Bokiću nakon napada konstatovano nagnječenje grudne kosti

Novinaru Danasa Uglješi Bokiću nakon napada konstatovano nagnječenje grudne kosti

Danas pre 26 dana
Novinaru Danasa Uglješi Bokiću, nakon napada ispred Novosadskog sajma, konstatovana je povreda nagnječenje grudne kosti. Bokić je napadnut dok je snimao i pokušavao da uradi anketu sa mladima koji su izašli iz prostorija Novosadskog sajma, kada mu… »

Vesti dana »