Povezane vesti

„Njegova sestra je mislila da ih nisam dostojna jer sam folk pevačica sa sela“: Rada Manojlović je zbog njega ostavila…

„Njegova sestra je mislila da ih nisam dostojna jer sam folk pevačica sa sela“: Rada Manojlović je zbog njega ostavila…

Nova pre 29 dana
Ljubavni život popularne pevačice Rade Manojlović često je glavna tema medija, te se tako u jednom periodu uveliko pisalo o njenoj vezi sa košarkaškim agentom Momirom Gajićem. Par je u početku vezu držao u dubokoj tajnosti, ali kada je Momir… »
Rada Manojlović: Za mene je mrtav - iskrena ispovest o bivšoj ljubavi!

Rada Manojlović: Za mene je mrtav - iskrena ispovest o bivšoj ljubavi!

Svet plus pre 29 dana
Pevačica Rada Manojlović otvoreno govori o raskidu sa Milanom Stankovićem i problemima sa bivšim dečkom Momirom Gajićem. Saznajte kako su daljina i neprihvatanje od strane njegove porodice uticali na njen ljubavni život. Rada Manojlović otkriva… »
"Njegova sestra je mislila da ih nisam dostojna": Rada je zbog njega ostavila Milana Stankovića, a nakon raskida su pale…

"Njegova sestra je mislila da ih nisam dostojna": Rada je zbog njega ostavila Milana Stankovića, a nakon raskida su pale…

Blic pre 29 dana
Ljubavna veza pevačica Radmile Rade Manojlović i košarkaškog agenta Momira Gajić pre nekoliko godina punila je novinske stupce. U početku su je držali u dubokoj tajnosti, ali kada je Momir počeo da se pojavljuje na Radinim nastupima, sve je… »
"Njegova sestra je mislila da ih nisam dostojna" Rada je zbog njega ostavila Milana Stankovića, a nakon raskida su pale teške…

"Njegova sestra je mislila da ih nisam dostojna" Rada je zbog njega ostavila Milana Stankovića, a nakon raskida su pale teške…

Kurir pre 29 dana
Ljubavna veza pevačica Radmile Rade Manojlović i košarkaškog agenta Momira Gajić pre nekoliko godina punila je novinske stupce. U početku su je držali u dubokoj tajnosti, ali kada je Momir počeo da se pojavljuje na Radinim nastupima, sve je… »
"Sestra je mislila da ih nisam dostojna" Rada je zbog njega ostavila Milana - Bila sam samo pevaljka sa sela!

"Sestra je mislila da ih nisam dostojna" Rada je zbog njega ostavila Milana - Bila sam samo pevaljka sa sela!

Mondo pre 29 dana
Rada Manojlović je pre nekoliko godina za bivšeg dečka rekla "on je za mene mrtav" Rada Manojlović je pre nekoliko godina za bivšeg dečka rekla "on je za mene mrtav" Pevačica Rada Manojlović je na početku karijere u Grandu bila u romantičnoj… »
Udala se pa joj svekar zagorčavao život: "Nemoj da sam ti glas više čuo", potresna priča mlade Beograđanke, a ovo je…

Udala se pa joj svekar zagorčavao život: "Nemoj da sam ti glas više čuo", potresna priča mlade Beograđanke, a ovo je…

Kurir pre 29 dana
Još dok je bila student, Marina K. upoznala je dečka sa sela u kojeg se odmah zaljubila. Ubrzo su uplovili u vezu, a nakon godinu dana zabavljanja su se venčali. Marina je zbog velike ljubavi grad zamenila selom, a onda je doživela neočekivano. "U… »

Vesti dana »