Povezane vesti

"Daje mi 50 € svaki dan, ni dinara mi ne da da potrošim!" Vera ga spasla bede, a bubnjar YU grupe otkrio kako ga žena…

"Daje mi 50 € svaki dan, ni dinara mi ne da da potrošim!" Vera ga spasla bede, a bubnjar YU grupe otkrio kako ga žena…

Kurir pre 27 dana
Priča bivšeg bubnjara popularne YU grupe Slobodana Jurišića Jure, gotovo nikog nije ostavila ravnodušnim. Muzičar je živeo bez struje i vode, a onda mu se javila jedna žena Vera, koja je putem medija čula za njegovu situaciju, ponudila mu pomoć… »
Bivši bubnjar yu grupe oženio sina! Došao s kafanskom pevačicom koja ga spasila bede, kažu da će joj reći "da"

Bivši bubnjar yu grupe oženio sina! Došao s kafanskom pevačicom koja ga spasila bede, kažu da će joj reći "da"

Mondo pre 26 dana
Slobodan Jurišić oženio je sina, a na proslavu je došao sa ženom koja mu je bila od velike pomoći kada se našao u najtežem periodu života. Slobodan Jurišić oženio je sina, a na proslavu je došao sa ženom koja mu je bila od velike pomoći… »
Bivši bubnjar YU grupe oženio sina! Na svadbu došao sa ženom koja ga je spasila bede, porodica ovako reagovala

Bivši bubnjar YU grupe oženio sina! Na svadbu došao sa ženom koja ga je spasila bede, porodica ovako reagovala

Telegraf pre 26 dana
Muzičar progovorio i o svom venčanju. Bivši bubnjar popularne YU grupe, Slobodan Jurišić Jura, nakon teškog perioda i života u nehumanim uslovima, dobio je krov nad glavom i pronašao novu ljubav, Veru, koja mu je sve to podarila. Bivša kafanska… »
Bivši bubnjar "Ju grupe" ženi se vlasnicom vile: "Prodala je stan u Beogradu i doselila se u Zrenjanin", posle velikih…

Bivši bubnjar "Ju grupe" ženi se vlasnicom vile: "Prodala je stan u Beogradu i doselila se u Zrenjanin", posle velikih…

Blic pre 26 dana
Nekadašnjem bubnjaru "Ju grupe" Slobodanu Jurišiću Juri, koji je nedavno pokazao svima da živi u nehumanim uslovima u Perlezu, u kući bez struje i vode, život se potpuno preokrenuo. Osim toga što je sa Verom, gazdaricom kuće od 200 kvadrata u… »
Bivši bubnjar YU grupe ženi se sa vlasnicom vile! Kafanska pevačica mu zaludela mozak, uskoro svadba: Molila se Bogu da me…

Bivši bubnjar YU grupe ženi se sa vlasnicom vile! Kafanska pevačica mu zaludela mozak, uskoro svadba: Molila se Bogu da me…

Kurir pre 26 dana
Bivšem bubnjaru YU grupe Slobodanu Jurišiću Juri, koji je nedavno na društvenom mrežama objavio da živi u nehumanim uslovima u Perlezu, u kući bez struje i vode, život se preokrenuo iz korena. Bukvalno. Kako saznajemo, osim toga što je s Verom… »
„Daje mi 50 evra svaki dan“: Bivši bubnjar YU grupe živeo je u teškom siromaštvu, a onda mu je jedna žena promenila…

„Daje mi 50 evra svaki dan“: Bivši bubnjar YU grupe živeo je u teškom siromaštvu, a onda mu je jedna žena promenila…

Nova pre 26 dana
Slobodan Jurišić Jura, bivši bubnjar popularne YU grupe, živeo je bez struje i vode u nehumanim uslovima, a onda je naišla žena koja mu je promenila život. Bivši bubnjar popularn YU grupe Slobodan Jurišić Jura podelio je svoju životnu priču… »
"Daje mi 50 evra dnevno" Živeo u kući bez vode i struje, Vera ga spasila - Imao sam 2.000 dinara, sad 3.000€

"Daje mi 50 evra dnevno" Živeo u kući bez vode i struje, Vera ga spasila - Imao sam 2.000 dinara, sad 3.000€

Mondo pre 27 dana
Bivši bubnjar YU grupe otkrio i da mu sinovi pomažu. Bivši bubnjar YU grupe otkrio i da mu sinovi pomažu Bivši bubnjar popularne YU grupe Slobodan Jurišića Jura, živeo je u teškim uslovima - u ruiniranoj kući bez vode i struje. Nesreća ga je… »
"Daje mi 50 evra svaki dan, ne da mi da potrošim ni dinar!": Naš muzičar upoznao ženu koja ga je spasila od siromaštva…

"Daje mi 50 evra svaki dan, ne da mi da potrošim ni dinar!": Naš muzičar upoznao ženu koja ga je spasila od siromaštva…

Blic pre 27 dana
Slobodan Jurišić Jura, bubnjar iz "YU grupe" živeo je u teškom siromaštvu, a onda mu se javila Vera kod koje se uselio i sa kojom je započeo ljubavnu romansu. Naime, kako kaže Jura, između njih se rodila ljubav neplanirano, a sada su postali… »

Vesti dana »