Povezane vesti

Sanja Kužet u neverici zbog tragedije: Dokle nasilje, dokle?! (FOTO)

Sanja Kužet u neverici zbog tragedije: Dokle nasilje, dokle?! (FOTO)

Svet plus pre 29 dana
U naselju Rakovica, 2. juna se dogodio stravičan zločin kada je suprug nožem ubio svoju suprugu A.D. Nakon toga, prijavio se policiji. A.D. je radila kao šnajderka i stilista u produkciji Grand. Vest o njenoj smrti duboko je potresla njene kolege… »
"Nenadoknadiva praznina u mojoj duši" Sanja Kužet skrhana bolom, oglasila se nakon ubistva koleginice iz Granda

"Nenadoknadiva praznina u mojoj duši" Sanja Kužet skrhana bolom, oglasila se nakon ubistva koleginice iz Granda

Kurir pre 29 dana
Ubistvo A.D. kojoj je u nedelju, 2. juna, navodno presudio muž radila je u Grandu, a od nje se potresnom porukom oprostila i voditeljka Sanja Kužet. Naime, čitava Grand produkcija skrhana je bolom, zbog strašne tragedije i gubitka voljene koleginice… »
"Dokle nasilje, dokle?! Duša od žene..." Sanja Kužet slomljena zbog smrti koleginice iz "Granda": "Praznina nenadoknadiva"

"Dokle nasilje, dokle?! Duša od žene..." Sanja Kužet slomljena zbog smrti koleginice iz "Granda": "Praznina nenadoknadiva"

Blic pre 29 dana
Vest da je Ankica.D. (57) ubijena potresla je mnoge, a najviše zaposlene u "Grand" produkciji gde je i radila, a sada se i voditeljka Sanja Kužet oprostila potresnim rečima. Ankica D, koju je juče, 2. juna, u stanu u beogradskom naselju Rakovica… »
Sanja Kužet skrhana bolom, oglasila se nakon ubistva koleginice: "Nenadoknadiva praznina u mojoj duši"

Sanja Kužet skrhana bolom, oglasila se nakon ubistva koleginice: "Nenadoknadiva praznina u mojoj duši"

Telegraf pre 29 dana
"Dokle nasilje, dokle?!", napisala je besna voditeljka. Ubistvo A.D. kojoj je juče, 2. juna, navodno presudio muž radila je u Grandu, a od nje se potresnom porukom oprostila i voditeljka Sanja Kužet. Naime, čitava Grand produkcija skrhana je bolom… »
Poslednji snimak ubijene Ankice, koja je radila u Grandu nastao je pre nekoliko dana: Oglasile se i komšije

Poslednji snimak ubijene Ankice, koja je radila u Grandu nastao je pre nekoliko dana: Oglasile se i komšije

Telegraf pre 29 dana
Dogodila se nezapamćena tragedija. Policija je juče ujutru, 2. juna, u stanu u beogradskom naselju Rakovica, zatekla telo žene A.D. za koju se sumnja da je ubijena, saznaje "Telegraf.rs". Lekari Hitne pomoći, nažalost, mogli su samo da konstatuju… »

Vesti dana »