Povezane vesti

"Rekli su da će sve biti u redu, lagali su me!" Nikolina Pišek u očaju zbog "pametne" kuće od 1.600 m2

"Rekli su da će sve biti u redu, lagali su me!" Nikolina Pišek u očaju zbog "pametne" kuće od 1.600 m2

Mondo pre 31 dana
Nikolina Pišek podelila snimak selidbe, pa se požalila pratiocima. Nikolina Pišek podelila snimak selidbe, pa se požalila pratiocima. Voditeljka Nikolina Pišek otkrila je da renoviranje vile u Zagrebu traje znatno duže nego što je planirano… »
"Rekli su mi da će sve biti u redu. Lagali su me" Nikolina Pišek priznala da je prošla kroz težak period: "Jedva čekam da…

"Rekli su mi da će sve biti u redu. Lagali su me" Nikolina Pišek priznala da je prošla kroz težak period: "Jedva čekam da…

Blic pre 31 dana
Voditeljka Nikolina Pišek otkrila je da renoviranje vile u Zagrebu traje znatno duže nego što je planirano. Nikolina Pišek oglasila se na svom Instagram profilu gde je otkrila kako je izgledao proces selidbe i uređenja pametne vile u Zagrebu. - Rekli… »
"Rekli su mi da će sve biti u redu! Lagali su me" Nikolina Pišek otkrila kroz kakav pakao je prošla zbog pametne kuće od…

"Rekli su mi da će sve biti u redu! Lagali su me" Nikolina Pišek otkrila kroz kakav pakao je prošla zbog pametne kuće od…

Kurir pre 31 dana
Voditeljka Nikolina Pišek otkrila je da renoviranje vile u Zagrebu traje znatno duže nego što je planirano. Voditeljka se oglasila na Instagram profilu gde je otkrila kako je izgledao proces selidbe i uređenja pametne vile u Zagrebu. Прикажи… »

Vesti dana »